Tai keičia viską. Fronte pasirodė nesulaikomi ginklai (Video)  ()

M113 primena vištidę.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai, beje, nėra įžeidimas – ukrainiečiai, kurie patys modifikuoja savo M113 šarvuočius, juos vadina vištidėmis dėl tvorų ir grotų, kuriomis tenka apkarstyti mašiną. Tačiau tai – dronų karybos realybė.

Rusai irgi naudoja dronus. Jie irgi naudoja šviesolaidžiu valdomus bepiločius, atsparius elektroninės karybos priemonėms. Dar visai neseniai ukrainiečiai efektyviai gynėsi trikdžių generatoriais, o dabar jie dengia savo šarvuočius tvoromis. Vienintelis būdas efektyviai apsiginti nuo šviesolaidžiu valdomo drono – jo numušimas arba papildomi šarvai.

[EU+Kuponai] „Valentines Day 2025“ išpardavimas! Mažiausios kainos + dovanos. Vaizdo projektoriai, žaidimų ekranai, siurbliai ir kt. Ribotas kiekis
10822 2

„Valentine's Day 2025“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2025-02-14

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „ETOE Seal Pro“ - 1080P, 1000 ANSI, Google TV vaizdo projektorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

2) „Titan Army C32C1S“ - 31,5 colių, 2K, 240Hz lenktas žaidimų monitorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

3) „JIGOO C200“ - rekordinės kainos 350W belaidis dulkių siurblys

Išsamiau

Blogiausia tai, kad dronų rusams niekada nepritrūks. Dalių jiems jie gauna iš Kinijos (ukrainiečiai irgi), o amunicijai tinka kone bet kas. Senos prieštankinės granatos, kurios pagal paskirtį jau nebus naudojamos. Ar RPG-7 amunicija.

Štai kaip dabar atrodo ukrainiečių M113:

Rekomenduojami video

Lankstūs vieliniai tinklai turi sugerti drono energiją. Spyruokliuodami tokie šarvai gali neleisti dronui detonuoti. Jei detonuos, drono galvutė sprogs toliau nuo tikrųjų šarvų. PG-7VL teoriškai gali pramušti iki 500 mm plieno (na, idealiomis sąlygomis). Bet sprogusi toliau nuo šarvų ji gali nepažeisti ir 200 mm storio plokštės. Tarpas tarp pridėtinių šarvų ir mašinos korpuso yra tikroji apsauga.

 

Tie improvizuoti papildomi šarvai, kuriuos naudoja ir rusai, ir ukrainiečiai, dabar atrodo kaip pleistras ant kirstinės žaizdos. Bus įdomu pamatyti, kaip dronų problemą ateityje spręs šarvuotos technikos gamintojai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(73)
(4)
(69)

Komentarai ()

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai