Neutralizuotas „stebuklingas ginklas.“ Rusai pripažino. Ukraina panaikino jų didžiausią pranašumą  ()

Nepasiekia tikslo.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pastaraisiais mėnesiais Ukrainos trukdymo sistemos sėkmingai neutralizavo rusiškas skraidančias bombas, kurios dažnai vadinamos „stebuklingais ginklais“. Šią informaciją paskelbė „Forbes“, remdamasis pranešimais iš „Fighterbomber“ – neoficialaus, bet gerai informuoto Rusijos karinių oro pajėgų „Telegram“ kanalo. Tokia situacija panaikina vieną iš pagrindinių Rusijos pranašumų fronte.

[EU+Kuponai] „Valentines Day 2025“ išpardavimas! Mažiausios kainos + dovanos. Vaizdo projektoriai, žaidimų ekranai, siurbliai ir kt. Ribotas kiekis
11678 2

„Valentine's Day 2025“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2025-02-14

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „ETOE Seal Pro“ - 1080P, 1000 ANSI, Google TV vaizdo projektorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

2) „Titan Army C32C1S“ - 31,5 colių, 2K, 240Hz lenktas žaidimų monitorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

3) „JIGOO C200“ - rekordinės kainos 350W belaidis dulkių siurblys

Išsamiau

Ukrainos ginkluotosios pajėgos efektyviai trikdo rusų skraidančių bombonešių darbą, gerokai sumažindamos jų veiksmingumą fronte. Kaip praneša „Forbes“, rusiškos KAB ir UMPK bombos, anksčiau laikytos „stebuklingais ginklais“, dabar dažnai nepasiekia tikslo dėl radijo trukdžių. Tai pastebi ir patys rusai.

Dėl Ukrainos radijo trukdžių bombos negali susisiekti su GLONASS palydovais, todėl jų nepavyksta numesti. Leidinys „Forbes“ nurodo, kad ukrainiečių trukdžių sistemos yra tokios veiksmingos, kad rusams tenka panaudoti iki 16 bombų, norint pataikyti į vieną taikinį.

„Bombos vis dar skrenda, bet yra vienas kabliukas“, – rašoma „Fighterbomber“ „Telegram“ kanale. „Ukrainiečių radijo trikdžiai tapo tokie veiksmingi ir jų tiek daug, kad jie persmelkia fronto liniją“, – aiškina rusai.

 

Kanalą valdančiųjų teigimu, ukrainiečiai visus didelės vertės taikinius padengė elektroninės kovos sistemomis, todėl efektyvų Rusijos smūgį labai apsunkina. Rusijos Federacijos kariuomenei reikia iki 16 valdomų bombų, kad tiksliai pataikytų į taikinį.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos naudoja JAV ir Prancūzijos skraidančias bombas, kurios yra atsparios inercinių navigacijos sistemų trukdžiams. „Forbes“ nurodo, kad šios sistemos visiškai nepriklauso nuo išorinių signalų, o tai dabar suteikia Ukrainai pranašumą mūšio lauke.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(32)
(1)
(31)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()