„Ar ukrainiečiai gyvens? Kaip klostysis įvykiai“ (Video) ()
Labai sunku nuspėti.

© Anastasia Ilina-Makarova (free to use) | https://www.pexels.com/photo/blue-and-yellow-flag-on-a-flagpole-11982456/
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Labai sunku nuspėti, kaip įvykiai klostysis fronte ir geopolitikoje toliau, todėl kalbėti apie rinkimus ar kitus dalykus, kurių neįmanoma padaryti karo padėties metu, nėra prasmės, sakė Vitalijus Portnikovas.
Vitalijaus Portnikovo interviu su Jevgenijumi Kiseliovu galima pažiūrėti „YouTube“ kanale.
Ukrainos publicistas atvirai pareiškė, kad dabar ant kortos Ukrainos egzistavimas: „Būtent D.Trumpas pasakė, kad dabar nuo ukrainiečių priklauso, kokia kalba jie kalbės ir ar ukrainiečiai gyvens šioje teritorijoje, ar ne, o šie žmonės galvoja apie kažkokius rinkimus. Dar kartą sakau: nėra jokios priežasties manyti, kad jie išgyvens iki rinkimų. Daugelis jūsų pašnekovų gali tiesiog pavirsti retųjų žemių metalų trąšomis dar nepasibaigus rinkimams, jei taip nesuvoks realybės“.
|
„Ukrainos valstybės išnykimo ir didžiosios daugumos ukrainiečių išvarymo iš savo pirminių gyvenamųjų vietų pavojus yra labai reali 2025-2029 metų įvykių raida. Jei kalbėtume apie realybę, tai turėtume galvoti ne apie rinkimus, o apie valstybės gelbėjimą“ , – situaciją aiškino Vitalijus Portnikovas.