„Nuo šių metų pradžios.“ Rusija vėl tai daro  ()

Rusijos valdžia ir toliau vilioja gyventojus į karą prieš Ukrainą.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© @Ekrano kopija

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos valdžia ir toliau vilioja gyventojus į karą prieš Ukrainą, gerokai padidindama finansines išmokas už pirmosios sutarties pasirašymą. Tai paskelbė Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausioji žvalgybos valdyba. 

Žvalgyba išsiaiškino, kad pagrindinis „savanorių“ kontingentas – sunkiose situacijose atsidūrę žmonės ir radikalizuotas jaunimas, kurį propaganda lengvai paveikia.

[Vokietija] Fantastiškos kainos kolonėlė! 100W, 4 garsiakalbiai su galingais žemais, RGB šviesos, milžiniška baterija, BT5.2 ir kt. (Video, „ZEALOT S78“)
3405

Ypatingai gera kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą

Paskutiniai vienetai

Puikios savybės

Išsamiau

„Kremlius perka naują patrankų mėsą. Nuo šių metų pradžios kai kuriuose regionuose vienkartinės išmokos dydis padidintas iki daugiau nei dviejų milijonų rublių, o Samaros regione naujokams siūlomi beveik keturi milijonai“, – rašoma pranešime.

 

Vyriausioji žvalgybos valdyba nuolatinį finansinių priedų didinimą vadina priverstiniu Kremliaus žingsniu. „Valstybės agresorės valdžiai vis sunkiau rasti pakankamai norinčių kovoti net ir už dideles lėšas“, – teigiama pranešime.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(3)
(5)
(-2)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: