„96 raketos. Naktį“  ()

Naktį Saratovo srityje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Dėl Ukrainos gynybos pajėgų smūgio Engelso aerodromui buvo sunaikintos 96 Rusijos raketos. Išpuolis įvyko kovo 20-osios naktį.

Apie tai pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas .

„Remiantis atnaujinta informacija, 2025 m. kovo 20 d. po Ukrainos gynybos pajėgų smūgio Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgų aerodromui „Engels-2“ priešas prarado 96 sparnuotąsias raketas, būtent dėl antrinės detonacijos“, – rašoma pranešime.

[EU+Kuponai] Rekordinė kaina! Patys pasigaminkite vyno ir kt. gėrimų tiesiog namuose. Neįtikėtinos kainos ir galimybių aparatai
5459 3

Labai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Kaip patikslino Generalinis štabas, nurodytas raketų skaičius buvo paskaičiuotas trims raketų smūgiams šių metų kovo-balandžio mėnesiais.

Be to, dėl smūgių Rusijos aviacinio kuro saugyklose buvo sunaikintos didelės atsargos, o tai neigiamai veikia priešo galimybes remti kovines operacijas.

 

Kovo 20-osios naktį Saratovo srityje Rusijos aerodromo „Engels“ teritorijoje griaudėjo sprogimai ir siautėjo stiprus gaisras.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(101)
(1)
(100)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: