„LRHW. 6120 km/h. Didesniu nei 2735 km atstumu.“ Drebinanti naujiena (Video)  ()

Ši sistema skirta įveikti priešo gynybą.


LRHW
LRHW
© United States Navy (Atvira licencija) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:US_DoD,_Navy,_Army_jointly_conducted_a_flight_experiment_of_a_common_hypersonic_glide_body_from_Pacific_Missile_Range_Fa

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

JAV kariuomenė ruošiasi dislokuoti savo pirmąją hipergarsinių raketų sistemą. Kitas ilgo nuotolio hipergarsinio ginklo (LRHW) bandymas vyks gruodį, po kurio sistemą planuojama pradėti eksploatuoti.

Higarsinės raketos gali pasiekti didesnį nei 6120 km/h greitį ir pataikyti į taikinius didesniu nei 2735 km atstumu. Tačiau, nepaisant pažangių pokyčių, JAV vis dar atsilieka nuo Rusijos ir Kinijos, kurios jau dislokavo panašius ginklus, rašo „Interesting Engineering“.

[EU+Kuponas] Tobulas skonis kad ir kur būtumėte! Įspūdinga portabili picų orkaitė. Galima kepti mėsą, žuvį ir kt. Paskutiniai vienetai („VEVOR GB-PO12D“)
5330 1

Labai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

LRHW, žinoma kaip „Dark Eagle“, turi hipergarsinį sklandymo korpusą ir yra paleidžiama nuo sunkvežimių. Raketa pasiekia viršutinius atmosferos sluoksnius ir lieka už oro gynybos priemonių diapazono, iki kol ateis smūgio momentas.

Ši sistema skirta įveikti priešo gynybą ir atlikti didelio tikslumo smūgius prieš strategiškai svarbius taikinius.

 

Kariuomenė kuria LRHW kartu su JAV laivynu. 

LRHW bateriją sudaro keturi mobilūs paleidimo įrenginiai, turintys po dvi raketas, valdymo centras ir pagalbinė įranga.

Anksčiau kariškiai teigė, kad norint įvertinti hipergarsinių technologijų efektyvumą, reikalingi didelio masto skrydžių bandymai.

Iš pradžių LRHW buvo planuota dislokuoti iki 2025 m., tačiau terminas gali keistis. Kol kas nežinoma, ar pirmoji sistema bus įrengta Lewis-McChordo bazėje Indo-Ramiojo vandenyno regione, kaip planuota anksčiau.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(8)
(3)
(5)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()