[ŽT] „Nėra kuo pakeisti.“ Gąsdinanti ukrainiečių priklausomybė  ()

Tai yra pažeidžiamumas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos gynėjai yra visiškai priklausomi nuo „Starlink“ palydovinio interneto paslaugos, rašo „Politico“. Kompanija priklauso Elonui Muskui, kuris, sėdėdamas Donaldo Trumpo dešinėje, yra linkęs spausti Ukrainą priimti žiaurias taikos sąlygas. Nors Muskas pats teigė, kad neketina išjungti „Starlink“ interneto Ukrainoje (o tai dar būtų ir nelegalu), tokia priklausomybė nuo šio ryšio yra gąsdinanti.

[EU+Rekordinės kainos] Įspūdingi projektorių ekranai. Milžiniški, su trikojais, pripučiami, portabilūs. Idealūs ir lauko sąlygomis. Paskutiniai vienetai
5544 1

Labai gera kaina

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkiniai

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Anksčiau ukrainiečiai teigė, kad „Starlink“ galima pakeisti, jei to reikėtų. Pavyzdžiui, Prancūzijos „Eutelsat“. Tačiau dabar pati „Eutelsat“ pripažįsta, kad negalėtų visiškai pakeisti „Starlink“ Ukrainoje. Ukraina galėtų ieškoti kelių skirtingų sistemų sprendimo ir net įtraukti mobilųjį ryšį, tačiau realistiškai „Starlink“ šiuo metu yra nepakeičiamas.

 

Muskas pats teigė, kad be „Starlink“ Ukrainos frontas tiesiog subyrėtų. Ukrainiečiai su tuo nesutinka, bet neįmanoma paneigti, kad „Starlink“ yra kritiškai svarbi Ukrainos gynybos infrastruktūros dalis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(10)
(0)
(10)

Komentarai ()