„Netoli pagrindinių karinių objektų. 1 400.“ Ką daro Rusija  ()

Tapo žinoma.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© Skyships (stop akdras) | https://www.youtube.com/watch?v=lKrVuufVMXA&list=PLez99KjazetwXu0lorq8Jd8yrTcW3VPCs&index=2

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Oficialioji Kanbera yra susirūpinusi dėl Rusijos vadovybės noro dislokuoti lėktuvus oro bazėje Papua Naujojoje Gvinėjoje netoli pagrindinių karinių Australijos ir Amerikos objektų.

Australijos vadovybei kelia nerimą faktas, kad Kremlius nori dislokuoti karinius lėktuvus Papua regione (Indonezija) netoli šiaurinės Žaliojo žemyno šalies sienos, skelbia „The Guardian“.

Australijos ministras pirmininkas Anthony'is Albanese, kalbėdamas spaudos konferencijoje, pareiškė, kad jo šalis dėl akivaizdžių priežasčių „nenori matyti Rusijos įtakos“ regione.

„Philips 27B1U5601H/00“ – dėmesio neprašantis įrankis su kamera, garsiakalbiais, USB stotele ir ryškiu IPS ekranu (Apžvalga)

Koks yra geras įrankis? Gražus, traukiantis dėmesį ir vis apie save primenantis? Ne, geras įrankis yra nepastebimas ir leidžia susikoncentruoti į darbą. Jūsų namų biure tokiu įrankiu gali būti „Philips 27B1U5601H/00“ monitorius.

Išsamiau

Tokį pareiškimą jis padarė po to, kai tapo žinoma, kad Rusija Džakartai (Indonezijos sostinei) pateikė prašymą leisti dislokuoti kelis savo tolimojo nuotolio lėktuvus aviacijos bazėje ir Biak salyne (atstumas iki Australijos apie 1 400 km).

Rusija ir Indonezija šio pranešimo kol kas nekomentavo.

Verta pažymėti, kad Anthony'is Albanese, kalbėdamas oficialiai, taip pat palietė karo Ukrainoje temą.

„Palaikome Ukrainą ir laikome Vladimirą Putiną autoritariniu lyderiu, kuris pažeidė tarptautinę teisę ir kėsinasi į Ukrainos valstybės suverenitetą“, – sakė Australijos lyderis.

 

Indonezija tradiciškai išlaiko neutralumą, tačiau prezidentu išrinkus Prabowo Subianto, šalis sustiprino bendradarbiavimą su Rusija. 2024 m. Prabowo lankėsi Maskvoje, pavadino Rusiją „didžiu draugu“ ir pasisakė už stipresnius gynybos ryšius. Tų pačių metų lapkritį šalys surengė bendras karinio jūrų laivyno pratybas, o 2025-ųjų vasarį Prabowo Džakartoje priėmė Rusijos saugumo tarybos sekretorių Sergejų Šoigu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(10)
(-9)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: