„Užpulta Rusija.“ Raketų gamybai iškilo grėsmė (Video)  ()

Vietos gyventojai teigė.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Užpulta Rusija. Balandžio 24-osios naktį šalies agresorės Rusijos mieste Kolomnoje nugriaudėjo sprogimai dėl nežinomų dronų atakos. Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, ten įsikūrusi tariamai užpulta „Mokslo ir gamybos korporacija „KB Mašinostrojenije“.

Specialus Aliexpress rinkinukas vairuotojams. Fantastiškų kainų ir galimybių adapteriai ir multimedijos sistemos automobiliams. Ribotas kiekis
6562

Specialus rinkinukas

Labai ribotas kiekis

Sutvarkyti visi mokesčiai

Greitas ir saugus pristatymas

1) Portabili automobilinė multimedijos sistema (modelis - B5303)

2) „TUERBB CA02 2-in-1 Wireless CarPlay“ adapteris

3) „TUERBB CA03 Wireless CarPlay“ adapteris

Išsamiau

Faktas yra tas, kad įmonė specializuojasi nešiojamų priešlėktuvinių raketų sistemų, prieštankinių raketų sistemų, operatyvinių-taktinių raketų sistemų ir aktyviosios gynybos sistemų gamyboje.

Vietos gyventojai teigė girdėję oro gynybos sistemų darbo garsus, taip pat paskelbė vaizdus, kuriuose girdimi dronų skrydžių, sprogimų ir šūvių garsai.

 

Iš pradžių Rusijos valdžia atakos oficialiai nekomentavo, tačiau vėliau šalies agresorės Gynybos ministerija tradiciškai pranešė apie sėkmingą oro gynybos darbą, kuri esą Maskvos srityje numušė du dronus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(151)
(7)
(144)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: