„Naujasis Ribentropo-Molotovo paktas.“ Kelia siaubą. Perspėjimas iš Vokietijos  (1)

Tai nėra taika – tai kapituliacija ir kvietimas naujam konfliktui.



© Alexandru-Cătălin Stoica (Public Domain) | https://www.pexels.com/photo/strategic-chess-battle-on-world-map-31130338/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasiūlymas baigti karą Maskvos ir Vašingtono sutartomis sąlygomis kelia siaubą Europoje. Atiduodant Rusijai okupuotas Ukrainos žemes mainais už žaliavas, tai nėra taika – tai kapituliacija ir kvietimas naujam konfliktui, rašo Vokietijos dienraštis „Münchner Merkur“.

Trumpo ir Putino planas. Grėsmė taikai Europoje?

Pasiūlymas, kuris turėtų užbaigti karą Ukrainoje, iš tikrųjų gali atverti duris kitam konfliktui, rašo „Münchner Merkur“. Vokiečių dienraštis priduria, kad Donaldo Trumpo ir Vladimiro Putino stumiamas taikos planas primena 1939 m. Ribentropo-Molotovo paktą.

„Dabar Putinas ir Trumpas nori tą patį padaryti su Ukraina – Rusija gaus okupuotas žemes, Jungtinės Valstijos gaus mineralinius išteklius, o Europa gaus milijonus naujų pabėgėlių“, – rašo leidinys.

„Philips 27B1U5601H/00“ – dėmesio neprašantis įrankis su kamera, garsiakalbiais, USB stotele ir ryškiu IPS ekranu (Apžvalga)
3631

Koks yra geras įrankis? Gražus, traukiantis dėmesį ir vis apie save primenantis? Ne, geras įrankis yra nepastebimas ir leidžia susikoncentruoti į darbą. Jūsų namų biure tokiu įrankiu gali būti „Philips 27B1U5601H/00“ monitorius.

Išsamiau

Straipsnio autorius rašo, kad Trumpo pasiūlymas yra ne kompromisas, o „diktatas – brutalus valdžios sandoris, ignoruojantis aukas, tarptautinę teisę ir principus, kuriais grindžiama Europos tvarka“.

Europa be JAV susidurs su Putino imperializmu

Dienraštis ragina Europos lyderius užimti aiškią poziciją. Jei Ukraina žlugs, o Jungtinės Valstijos atsisakys savo, kaip saugumo garanto, vaidmens, Europos Sąjunga viena stos prieš atgimstantį imperializmą. Į šį scenarijų niekas neturėtų žiūrėti lengvabūdiškai, rašo „Münchner Merkur“.

 

Net jei europiečiai į Ukrainos likimą žiūrėtų visiškai abejingai, jie negalėtų sutikti su šiuo sandoriu, nes pagal Trumpo ir Putino paktą taip pat aukojama jų pačių ateitis ir saugumas“, – rašo leidinys.

Vokietija privalo imtis vadovaujančio vaidmens ginant Ukrainą

Šiandien ypač svarbų vaidmenį atlieka Vokietija. „Münchner Merkur“ teigimu, kanclerio Olafo Scholzo iki šiol parodytas atsargumas nėra pakankamas. Reikalinga ryžtinga lyderystė. 

„Atrodo, kad Friedrichas Merzas tam pasiruošęs“, – rašo autorius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(40)
(2)
(38)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: