JK sumodeliavo savo užpuolimą. „Rezultatas šokiravo“  ()

Pasak kariškių, Europos šalys turi pasimokyti iš karo Ukrainoje pamokų.


IRIS-T
IRIS-T
© Boevaya mashina (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:MAN_10_t_mil_gl_IRIS-T_SL.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jungtinė Karalystė imitavo Rusijos ataką, kad pamatytų savo oro gynybos pasiruošimą, jei invazija, įvykusi Ukrainoje, būtų buvusi britų žemėje. Apie tai rašo „Business Insider“.

Anot oro komodoro Blytho Crawfordo, rezultatas „nedžuginantis“.

Jis sakė, kad JK oro erdvės paruošimo centras panaudojo modeliavimo sistemą „Gladiator“, kad atkurtų 2022 m. vasario 24 d. naktį Ukrainoje, ir stebėjo, kaip imituojama ataka prieš JK.

Specialus Aliexpress rinkinukas vairuotojams. Fantastiškų kainų ir galimybių adapteriai ir multimedijos sistemos automobiliams. Ribotas kiekis
5075

Specialus rinkinukas

Labai ribotas kiekis

Sutvarkyti visi mokesčiai

Greitas ir saugus pristatymas

1) Portabili automobilinė multimedijos sistema (modelis - B5303)

2) „TUERBB CA02 2-in-1 Wireless CarPlay“ adapteris

3) „TUERBB CA03 Wireless CarPlay“ adapteris

Išsamiau

Crawfordas nepateikė detalių apie modeliavimo rezultatus, tačiau buvo aišku, kad JK oro gynyba buvo pažeista. Jis sakė, kad simuliacija buvo sunki pamoka.

„Mes esame vakariniame Europos pakraštyje ir jaučiame, kad likęs žemynas stovi tarp mūsų ir priešo. Tačiau Ukraina privertė mus visus atsisėsti ir tai privertė mus susimąstyti“, - sakė kommodoras.

Crawfordas pažymėjo, kad „per pastaruosius trejus metus scenarijus tapo daug sudėtingesnis, kalbant apie sistemų tipus, su kuriais turime kovoti, ir jų masę“.

 

„Kai matai šimtų bepiločių orlaivių spiečius, kurie dabar veikia Ukrainoje, iššūkis yra kaip su visais kovoti ar su visais? Tai iššūkis, su kuriuo susiduria visi Vakarai“, – perspėjo karininkas.

Komodoras pridūrė, kad Ukraina buvo pavojaus signalas, „kur dvi šalys, turinčios labai pajėgias integruotas oro gynybos sistemas, kovojo viena prieš kitą ir nė viena pusė nepasiekė jokio pranašumo ore, kuris dešimtmečius buvo kertinis oro operacijų akmuo“.

 

Jis pažymėjo, kad pranašumo ore samprata gerokai pasikeitė.

Nors JK puolimas tebuvo simuliacija, vadas pabrėžė, kad Vakarų šalys turi pasimokyti iš Ukrainoje vykstančių pamokų.

„Mes Jungtinėje Karalystėje pastaruosius kelis dešimtmečius daugiausia dėmesio skyrėme garnizono saugumui ir manėme, kad buvome saugūs veikti iš savo bazės, nes dauguma karų, kuriuose kariavome, vyko užsienyje. Turime pakeisti šį mąstymą ir manyti, kad dabar mums gresia pavojus ir savo bazėje“, – apibendrino karininkas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(8)
(0)
(8)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()