Štai kodėl Ukraina nesudės ginklų. Zelenskis žaidžia „va banque“  ()

Prireikė devynių mėnesių.


V. Zelenskis
V. Zelenskis
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo/?fbid=470766791017758&set=t.100069092624537

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Klausimas, kodėl Volodymyras Zelenskis vis dar nenusprendžia kapituliuoti, keliamas vis dažniau – tiek Vakarų analizėse, tiek Rusijos propagandos. Tačiau atsakymas slypi ne politiniuose skaičiavimuose, o Ukrainos ir Vakarų Rusijos mūšio laukuose, rašo BILD. Nes, priešingai nei vyraujanti žinia, ne tik Ukrainos pajėgos yra pavargusios ir patiria sunkumų. Rusijos armija taip pat pasiekė savo galimybių ribas.

Puikios multimedijų sistemos už centus. Jei vairuojate automobilį – Jums to reikia!

Specialus rinkinukas

Labai ribotas kiekis

Sutvarkyti visi mokesčiai

Greitas ir saugus pristatymas

1) Portabili automobilinė multimedijos sistema (modelis - H508/H808D)

2) Portabili automobilinė multimedijos sistema (modelis - H505)

3) Portabili automobilinė multimedijos sistema (modelis - B5)

Išsamiau

RF, kuri kadaise gyrėsi turinti „antrą pagal stiprumą armiją pasaulyje“, prireikė devynių mėnesių, kad sustabdytų Ukrainos puolimą Kursko srityje. Tai buvo įmanoma tik Šiaurės Korėjos paramos dėka. Kaip neseniai pripažino generolas Valerijus Gerasimovas, tūkstančiai Šiaurės Korėjos kareivių stojo į fronto linijas. Ir tai tik viena pusė. Maskva taip pat importuoja iš Pchenjano šaudmenis, artilerijos ginklus ir balistines raketas. Be šių atsargų V. Putinas negalėtų išlaikyti dabartinio karinių operacijų intensyvumo lygio ar tęsti Ukrainos miestų apšaudymo.

 

Nepaisant Rusijos deklaracijų ir sėkmės propagandos, Kremliaus karinė padėtis toli gražu nėra stabili. Per pastaruosius metus Rusijai pavyko užimti tik 0,5 proc. Ukrainos teritorijos. Jai dar reikia metų, jei ne dešimtmečių, iki minimalaus tikslo – visiškai užkariauti keturis aneksuotus 2022 m. regionus – pasiekimo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(30)
(2)
(28)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: