„Tiesiai į čečėnų lizdą.“ Atskrido HIMARS  ()

Smūgis buvo įvykdytas naktį.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=iO6iCQ93sy8

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Penktadienį, gegužės 2 d., Ukrainos ginkluotosios pajėgos sėkmingai atakavo Rusijos ginkluotųjų pajėgų 42-osios motorizuotosios šaulių divizijos karių susibūrimo vietą. Rusai patyrė didelių nuostolių.

Apie išpuolio rezultatus gegužės 6 d. pranešė Rusijos „Telegram“ kanalas „Dosje špiona“, siejamas su Rusijos ginkluotosiomis pajėgomis, praneša „Dialog.UA“.

Tiesiai į čečėnų lizdą. Smūgis buvo įvykdytas naktį, naudojant HIMARS raketų sistemą. Buvo atakuota Rusijos ginkluotųjų pajėgų 42-osios divizijos 70-ojo motorizuotojo šaulių pulko puolimo kuopa iš Čečėnijos.

[Vokietija] Puikus būdas sumažinti šildymo sąskaitas net iki 30 %! Išmanieji radiatorių termostatai už tokias kainas, kokių Lietuvoje nebūna (Video)
6301

Nuostabiai geros kainos!

Gausus komplektas

Iš Vokietijos, retas atvejis

Greitas ir saugus pristatymas

Tuya; Zigbee; APP; Alexa; Google Home ir t. t.

Išsamiau

Okupuotame Mirnės kaime, Zaporižios srityje, buvo užfiksuota okupantų koncentracija. Tai yra maždaug 50 km atstumu nuo fronto linijos pietų kryptimi.

 

„Dėl smūgio žuvo 22 kuopos kariai. Trys iš jų buvo karininkai“, – pranešė Rusijos kanalas.

Kol kas nežinoma, kiek okupantų buvo sužeista per šį išpuolį.

„Anksčiau toje vietovėje buvo pastebėtas žvalgybinio drono judėjimas“, – pranešė „Dosje špiona“.

Matyt, tiksli Rusijos ginkluotųjų pajėgų koncentracijos vieta ir buvo nustatyta su drono pagalba.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(124)
(1)
(123)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: