[ŽT] „Sovietų sąjunga vis dar egzistuoja.“ Priminimas visiems, kurie nesupranta Putino  ()

Putino tikslas nėra tik Ukraina.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas Sovietų sąjungos subyrėjimą yra pavadinęs „didžiausia 20-ojo amžiaus geopolitine katastrofa“. Rengdamas reguliarius ekspansionistinius karus ir nuolat kalbėdamas apie istoriją ir „neteisėtą NATO plėtrą“ Putinas primena, kad Rusija dar augs. Krauju ir jėga.

[EU+Kuponai] Mega rinkinukas! Bent 100€ pigiau nei Lietuvoje 1000W el. paspirtukas ir juokingų kainų LED vaizdo projektoriai, turbo pūtikliai-siurbliai (Video)
9521 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Labai ribotas kiekis

Iš Europos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „KuKirin G2 MAX“ - 1000W, 48V 20Ah el. paspirtukas su sėdyne

2) „BlitzWolf BW-V5“ - 1080P vaizdo projektorius

3) „Fiizreal X50“ - labai mobilūs, rankiniai pūtikliai-siurbliai

Išsamiau

Bet tokia yra ir Putino aplinka. „1991-ųjų SSRS iširimo procedūra buvo pažeista, o tai reiškia, kad Sovietų Sąjunga teisiškai vis dar egzistuoja“, – pareiškė Rusijos prezidento patarėjas Antonas Kobiakovas. Tiesiai į Putino ausį ir į Baltijos šalių gynybos planuotojus.

 

Pradėdamas karą prieš Ukrainą Putinas kalbėjo nesąmones apie istoriją, o rusų propagandistai įrodinėjo, kad Ukrainos kaip valstybės neturėtų būti. Dar Putinas su draugais kalba apie tai, kad pasaulis turėtų būti „daugiapolis“. Naujoji Sovietų sąjunga būtų tas antrasis polius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(1)
(8)
(-7)

Komentarai ()

Susijusios žymos: