„Milžiniška sėkmė. Kare nebėra fronto linijos“ ()
Momentas buvo pasirinktas idealiai.

© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo/?fbid=1057222706590807&set=pcb.1057222729924138
Visi šio ciklo įrašai |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Operacija „Voratinklis“, kurios metu Ukrainos dronai atakavo aerodromus Rusijos teritorijoje, pastatė į keblią padėtį tiek Rusijos diktatorių Vladimirą Putiną, tiek JAV prezidentą Donaldą Trumpą, kuris teigė, kad Ukraina „neturi kozirių“.
Apie tai pirmadienį, birželio 2 d., rašė „Telegraph“, analizuodamas precedento neturintį sekmadienį, birželio 1 d., įvykdytą išpuolį prieš Rusijos aerodromus, per kurį buvo sunaikinta Rusijos strateginė aviacija.
Leidinyje pabrėžiama, kad Ukrainos požiūriu, šio išpuolio momentas buvo pasirinktas idealiai, nes pirmadienį Stambule vyko taikos derybos su rusais, o Maskva, kaip ir anksčiau, aiškiai parodo, kad nėra suinteresuota paliaubomis.
Teigiama, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas yra susierzinęs, jog Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas nenori baigti karo, tačiau jis taip pat nieko nesako apie būsimą karinę pagalbą Ukrainai. Leidinyje pažymima, kad šaliai labai reikia trijų dalykų, kuriuos dideliu mastu gali suteikti tik JAV karinis-pramoninis kompleksas – raketinės gynybos, GMLRS raketinės artilerijos ir haubicų šaudmenų.
|
Taigi, atrodo, kad Ukraina pati taiko sankcijas Rusijai, atakuodama tariamai neįveikiamą priešo teritoriją ir sunaikindama didelę dalį jos bombonešių, rašo „The Telegraph“. Tai suteikė šaliai labai reikalingą moralinį postūmį, nes karas virto varginančia išsekimo kova, o Rusija pradėjo vasaros puolimą. Straipsnyje taip pat pažymima, kad Kyjivo gebėjimas tokiu drąsiu būdu pradėti karą su Rusija gali įkvėpti proukrainietiškus respublikonus, kurie vis labiau nerimauja dėl Trumpo dvejonių.
„Operacija parodė, kad Ukraina vis dar kovoja, nepaisant niūrių pareiškimų, sklindančių iš Baltųjų rūmų“, – rašo „The Telegraph“.
Ukrainoje pagaminti ginklai ne tik keičia Rusijos pradėto karo pobūdį, bet ir perrašo visų būsimų XXI amžiaus karų taisykles. Šalis, žinoma dėl savo IT ir inžinerijos sektorių, išradingai prisitaikė prie situacijos, kai įsiveržusios Rusijos pajėgos ją pranoksta skaičiumi ir ginkluote. Kelių šimtų tūkstančių dolerių vertės bepiločiai orlaiviai (FPV) Rusijai padarė žalos, kuri, anot SBU, siekia apie septynis milijardus JAV dolerių.
-
„Trumpas ir Putinas tyli. Gal jie buvo paralyžiuoti?
Neturėdama savo laivyno, Ukraina ištrūko iš Rusijos karinio jūrų laivyno pragaro, su minimaliu orlaivių skaičiumi – iš oro pragaro.
Belieka tik ištrūkti iš rusų pragaro ant žemės.
Ukrainos tautos sėkmė milžiniška. Kare nebėra fronto linijos. Ukrainiečiai gali sunaikinti orkų šalį visoje jos teritorijoje. Ir ne tik savo ginklais, bet ir tiesiogiai pagamintais Rusijoje.
Rusijos agresorių pradėtas karas dabar atėjo pas juos ir tęsis, kol jie pabėgs iš Ukrainos.
Ukrainos ginkluotosios pajėgos sunaikins rašizmą.“