Išvijo rusus. Jiems teko bėgti tūkstančius kilometrų nuo fronto  ()

Neleis jiems grįžti po atakos į Ukrainą.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-06-08 Išvijo rusus. Jiems teko bėgti tūkstančius kilometrų nuo fronto  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Ukrainos operacija „Voratinklis“ sunaikino Rusijos oro bazes, apribodama atakų prieš Ukrainą galimybę“, – aiškina Ukrainos naujienų agentūros „Unian“ cituojamas ekspertas Valerijus Romanenko. Jis atkreipia dėmesį, kad Rusija dabar turi tik vieną bombonešių perkėlimo bazę – esančią apie 6 tūkst. km nuo sienos su Ukraina.

[EU+Kuponai] Apžvalgininkų giriamos monstrinės energijos stotelės + saulės panelės! Dirbs 10+ metų. Idealios kelionėse ir namuose (Video)
6967 5

Fantastiškai geros kainos

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

2) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

3) „FOSSiBOT F3600 Pro“ energijos stotis - 3600W, 3840Wh, padidinama iki 11520Wh, APP ir kt.

4) SP200 ir SP420 saulės panelės

Išsamiau

„Dėl šios operacijos, įvykdytos 2025 m. birželio 1 d., buvo sunaikinti arba apgadinti mažiausiai aštuoni strateginiai bombonešiai“, – rašo „Unian“.

Po dronų atakų Rusija savo žinioje turi tik vieną oro bazę, į kurią gali perkelti savo bombonešius. Tai „Ukrainkos“ bazė Amūro regione. Ekspertas Valerijus Romanenko pabrėžia, kad perkėlimas į šią bazę neleis Rusijai reguliariai vykdyti atakų prieš Ukrainą. Tai pirmiausia lemia atstumas tarp minėtos bazės ir Rusijos-Ukrainos sienos, kuris yra maždaug 6000 km.

 

V. Romanenko aiškina, kad „Ukrainkos“ bazė yra vienas didžiausių Rusijos oro uostų, kuriame dislokuotas 182-asis strateginių bombonešių pulkas su Tu-95MS lėktuvais. Bombonešių perkėlimas ten reiškia, kad jų skrydžio nuotolis (maždaug 10 500 km be degalų papildymo ore) neleis jiems grįžti į Ukrainą po atakos.

Ekspertas priduria, kad Rusija šiuo metu turi mažai veikiančių bombonešių, o tai riboja jos galimybes vykdyti strategines atakas. Ankstesniais metais stebėtas oro antskrydžių reguliarumas nebebus įmanomas.

Ribotos Rusijos galimybės gali priversti ją keisti savo karinę strategiją. 

 

Tu-95MS, dislokuoti Amūro regione, yra vieni seniausių, bet vis dar veiksmingų Rusijos aviacijos arsenalo elementų. Nepaisant to, kad naudojami daugiau nei septynis dešimtmečius, jie vis dar yra efektyvi platforma įvairiems kroviniams gabenti. Šie lėktuvai gali gabenti iki 20 tonų ginklų, įskaitant sparnuotąsias raketas, tokias kaip Ch-101, kurių skrydžio nuotolis yra 4,5 tūkst. km, taip pat įprastines ir branduolines bombas.

Dėl keturių NK-12 turbopropelerinių variklių šie galingi rusiški lėktuvai gali pasiekti maksimalų daugiau nei 800 km/h greitį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(8)
(0)
(8)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: