„Maištas Rusijos armijoje“  ()

Įvyko incidentas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Luhansko srityje Rusijos dezertyrai surengė maištą, nušovė vadą ir du jo pavaldinius.

Kaip pranešė „NEXTA Live“, incidentas įvyko netoli Nyžnia Duvankos gyvenvietės.

Preliminariais duomenimis, keli Rusijos dezertyrai nužudė karo policijos būrio vadą ir du jo pavaldinius. Dezertyrai pabėgo. Dabar okupantai bando juos surasti.

[EU+Kuponai] „Banggood Hobby Day“ išpardavimas! Beprotiškos nuolaidos. Tik kartą metuose. Ribotas laikas ir kiekis (Video)
5213

„Banggood Hobby Day“ išpardavimas!

Beprotiškai didelė pasiūla

Maksimaliai didelės nuolaidos

Daugybė prekių iš Europos sandėlių

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas laikas ir prekių kiekis

1) „Mudiro“ - kelioniniai 35/55 litrų talpos šaldytuvai su LED valdymo panele

2) „BlitzWolf BW-V9“ - 1080P, 1000 ANSI, Android 9.0 projektorius

3) „Douxlife GC-RC05“ - žaidimų ir darbo kėdė, su masažo funkcija

Išsamiau

Dezertyrai Rusijos armijoje 

Kaip anksčiau pranešė UNIAN, visa grupė Rusijos okupantų pabėgo iš fronto netoli Pokrovsko Donecko srityje. Dezertyrai tarnavo Rusijos ginkluotųjų pajėgų 1437-ajame motorizuotųjų šaulių pulke. Kalbame apie mažiausiai aštuonis bėglius.

 

Prancūzijos laikraščio „Le Monde“ žurnalistai kalbėjosi su keliais Rusijos kareiviais, kurie nusprendė dezertyruoti. Jie teigė, kad sprendimas dezertyruoti gali būti išsigelbėjimas nuo diktatoriško Vladimiro Putino režimo.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(128)
(2)
(126)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: