„Katastrofų katastrofa.“ Kas nutiko Rusijoje (Video)  ()

Pradžiugino geromis naujienomis.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vitalijus Portnikovas mano, kad pagrindinis ukrainiečių pasiekimas vykdant operaciją „Voratinklis“ yra tai, kad per pusantrų metų trukusį pasiruošimą informacija apie SBU planus nenutekėjo Rusijai. Tai rodo, kad Ukrainos specialiosios tarnybos visiškai išsivadavo iš Rusijos kontrolės. 

Vitalijaus Portnikovo nuomonę galima rasti vaizdo įraše „YouTube“ kanale.

Politikos apžvalgininkas prisiminė pastarųjų metų įvykius, kai Rusija darė įtaką Ukrainos vadovybei: „Mūsų Ukrainos premjero (dabar rusų akademiko Azarovo) priimamajame sėdėjo Rusijos Federacijos piliečiai, kurie kontroliavo jo susitikimus ir darbotvarkę, ir taip buvo su daugeliu žmonių – nuo ​​premjero iki Ukrainos gynybos ministro, SBU vadovo ir panašiai. Žinoma, tokią šalį labai lengva nugalėti, nes Generalinio štabo viršininkas ar pats premjeras jus informuos apie kiekvieną žingsnį, bet čia paaiškėjo, kad apie operaciją, kuri jums svarbiausia, sužinoti negalite, nors ji nukreipta prieš jūsų strateginius objektus. Tai katastrofų katastrofa.“ 

[EU+Kuponai] „Banggood Hobby Day“ išpardavimas! Beprotiškos nuolaidos. Tik kartą metuose. Ribotas laikas ir kiekis (Video)
5233

„Banggood Hobby Day“ išpardavimas!

Beprotiškai didelė pasiūla

Maksimaliai didelės nuolaidos

Daugybė prekių iš Europos sandėlių

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas laikas ir prekių kiekis

1) „Mudiro“ - kelioniniai 35/55 litrų talpos šaldytuvai su LED valdymo panele

2) „BlitzWolf BW-V9“ - 1080P, 1000 ANSI, Android 9.0 projektorius

3) „Douxlife GC-RC05“ - žaidimų ir darbo kėdė, su masažo funkcija

Išsamiau

Tuomet Vitalijus Portnikovas pradžiugino ukrainiečius geromis naujienomis: „Tai iš tikrųjų reiškia, kad Ukraina Rusijai prarasta ir ji negali būti satelitinė šalis, nes satelitinė šalis, neturinti specialiųjų tarnybų agentų, yra nesuvaldoma. Tokią šalį galima arba palikti ramybėje, arba sunaikinti. Kito būdo nėra. Žinoma, rusams patarčiau ją palikti ramybėje, nes tolesnės kovos su Ukraina pasekmės Rusijai, kaip valstybės institucijai, gali būti savižudiškos, atsižvelgiant į tai, kas įvyko aerodromuose.“ 

 

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(231)
(6)
(225)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: