[ŽT] Nusitaikymas, šūvis, raketa. Ukrainiečiai pastebėjo drąsiai skraidančius rusų sraigtasparnius (Video)  ()

Rusai drąsiai skraido prie Torecko.



© Ekrano nuotrauka

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Torecko fronto sektoriuje, Donecko srityje, Ukrainos gynėjai nusitaikė į du rusų sraigtasparnius, besisukiojančius nedideliame aukštyje. Šis fronto sektorius yra vienas aktyviausių ir rusai čia veržiasi didelėmis pajėgomis. Akivaizdu, kad jie drąsiai naudoja ir pilotuojamus orlaivius.

Deja, šūvis nebuvo sėkmingas – Ka-52​ manevrai neleido raketai gerai nusitaikyti:

[EU+Kuponas] Lietuvos apžvalgininkas patvirtina! Aukščiausios kokybės 3in1 suvirinimo aparatas. Tinka ir mėgėjams, ir profesionalams. Paskutiniai vienetai (Video, „VEVOR MIG-250“)
4809 3

Nuostabi kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

 

Ukrainietis buvo nusivylęs, bet mūšis dar nepralaimėtas.

Ukrainiečiams labai reikia daugiau oro gynybos sistemų. Ir visokių. Reikalingos ir nuo peties paleidžiamos raketos, ir savaeigės trumpojo nuotolio sistemos, ir ilgojo nuotolio ginklai, tokie kaip „Patriot“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(51)
(3)
(48)

Komentarai ()

Susijusios žymos: