„Dešimtys Rusijos branduolinių bombonešių. Išskrido iš oro bazės“ (Foto)  ()

Maskva perkelia strateginę aviaciją.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-06-16 „Dešimtys Rusijos branduolinių bombonešių. Išskrido iš oro bazės“ (Foto)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainai sunaikinus 12 Rusijos strateginės aviacijos lėktuvų per operaciją „Voratinklis“, šalis-agresorė dešimtis bombonešių perkėlė į oro bazes, esančias toliau nuo sienos su Ukraina. Tai rodo OSINT analitiko „AviVector“ ištirti palydovų duomenys, rašo „Agentsvo“.

Jo duomenimis, likę darbinės būklės Tu-160 lėktuvai birželio pradžioje paliko Irkutsko ir Murmansko sričių aerodromus.

[Lenkija+Kuponai] Absurdiškai žemos kainos! Portabilūs šaldytuvai, šaldikliai ir aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Ribotas kiekis (Video)
5930 3

Specialus rinkinukas

Fantastiškos kainos

Kuponai

Ribotas kiekis

Iš Lenkijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Mudiro MR30 / MR50“ - kelioniniai 35/55 litrų talpos šaldytuvai su LED valdymo panele

2) „MUDIRO MR-A45“ - kelioninis, automobilinis šaldytuvas, net 45 litrų

3) „MUDIRO EW-S03“ - 500W aukšto slėgio plovimo įrenginys

Išsamiau

Bombonešiai dabar dislokuoti Rusijos Federacijos Ramiojo vandenyno pakrantės rajone – du Anadyre, Čiukotkoje, kurią nuo Amerikos Aliaskos skiria Beringo sąsiauris, ir dar trys Jelizove, Kamčiatkoje. Dar trys tokie lėktuvai buvo rasti „Borisoglebskoje“ aerodrome Tatarstane.

 

Taip pat 11 bombonešių Tu-22M3 ir visi Tu-95MS išskrido iš oro bazės netoli Murmansko. Orlaiviai buvo dislokuoti „Ukrainkos“ aerodrome Amūro srityje, „Engels-2“ aerodrome Saratovo srityje, „Borisoglebskoje“ Tatarstane ir „Mozdoko“ oro bazėje Šiaurės Osetijoje, kurios pastaruoju metu Rusijos armija praktiškai nenaudojo. Dauguma jų anksčiau buvo atakuoti dronais.

Birželio 4 d. „Defense Express“ pranešė, kad Rusijos Federacija paslėpė Tu-160 „Anadyro“ oro bazėje Čiukotkoje. Buvo pažymėta, kad ten esantis orlaivis ne tik saugo poligoną – daugiau nei 6,6 tūkst. km nuo Ukrainos, bet ir kad sunkvežimis su dronais (kaip operacijoje „Voratinklis“) tiesiog nepasieks bazės – ten nėra kelių.

 

 

Siųsdama strateginę aviaciją į atokius aerodromus, įskaitant Tolimuosius Rytus, Maskva bando sumažinti naujų Ukrainos dronų atakų riziką,The Daily Mail“ sakė Karališkojo jungtinio karinių pajėgų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas Justinas Bronkas.

Po Ukrainos smūgių Rusijai gali tekti dažniau perkelti strateginę aviaciją tarp aerodromų, rašo „Newsweek“, remdamasis buvusiu JK karališkųjų oro pajėgų vadu Gregu Bagwellu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(43)
(6)
(37)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()