„Ateina naujas karas. Taip lengvai jie nesustos“ (Video)  (2)

Didelio masto karinė strategija.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-06-14 „Ateina naujas karas. Taip lengvai jie nesustos“ (Video)  (2)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nesitikima, kad Izraelis sustos po pirmosios atakų bangos Irano teritorijoje.

Kaip praneša BILD, Tel Avivas įgyvendina didelio masto karinę strategiją, kuri apima kelis oro antskrydžių prieš objektus, susijusius su Islamo Respublikos branduoline programa, etapus. Vakarai perspėjo apie naują karą.

Prasidėjusi ataka buvo nukreipta į tikslinį Irano karinės ir mokslinės vadovybės pagrindinių asmenų eliminavimą, taip pat į svarbiausių branduolinių ir gynybos objektų sunaikinimą. Visų pirma, buvo pataikyta į branduolinį centrą Natanze – anot TATENA vadovo Rafaelio Grossi, jam buvo padaryta „rimta žala“.

[Lenkija+Kuponai] Absurdiškai žemos kainos! Portabilūs šaldytuvai, šaldikliai ir aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Ribotas kiekis (Video)
6490 3

Specialus rinkinukas

Fantastiškos kainos

Kuponai

Ribotas kiekis

Iš Lenkijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Mudiro MR30 / MR50“ - kelioniniai 35/55 litrų talpos šaldytuvai su LED valdymo panele

2) „MUDIRO MR-A45“ - kelioninis, automobilinis šaldytuvas, net 45 litrų

3) „MUDIRO EW-S03“ - 500W aukšto slėgio plovimo įrenginys

Išsamiau

Žiniasklaidos pranešimuose teigiama, kad antroji oro antskrydžių banga prasidėjo tą pačią dieną, apimdama objektus Tabrizo, Širazo ir Natanzo miestuose. Taip pat pranešama apie išpuolius prieš sunkiojo vandens reaktorių Arake ir branduolinį objektą Parčine. Šių objektų sunaikinimo mastas kol kas neatskleistas.

Analitikai teigia, kad Izraelis netrukus gali išplėsti operaciją, smogdamas kitiems branduoliniams ir energetikos centrams, ypač Bušehrui, Teheranui, Isfahanui, taip pat urano sodrinimo įrenginiui Forde, kuris iki šiol liko už atakos zonos ribų.

 

Nors šie objektai oficialiai laikomi civiliniais, Izraelis juos laiko potencialios branduolinės grėsmės iš Irano elementais.

The Wall Street Journal“ praneša, kad Izraelis buvo pasirengęs aktyviai karinei operacijai, jei Iranas nesutiktų nutraukti savo branduolinės programos. Jau birželio 13 d. naktį Izraelio oro pajėgos pradėjo didelio masto oro antskrydžius.

Po to Izraelio gynybos ministras Yoavas Katzas paskelbė nepaprastąją padėtį visoje šalyje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(25)
(10)
(15)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (2)