„Išpuolis!“ Kremlius ūžia. Skrydžiai atšaukti  (1)

Rusija ragina nusiraminti.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-06-14 „Išpuolis!“ Kremlius ūžia. Skrydžiai atšaukti  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kremlius išreiškė susirūpinimą dėl įtampos eskalavimo Artimuosiuose Rytuose po Izraelio išpuolių prieš Iraną. Vladimiras Putinas yra nuolat informuojamas apie įvykius.

[EU+Kuponai] Apžvalgininkų giriamos monstrinės energijos stotelės + saulės panelės! Dirbs 10+ metų. Idealios kelionėse ir namuose (Video)
7363 6

Fantastiškai geros kainos

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

2) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

3) „FOSSiBOT F3600 Pro“ energijos stotis - 3600W, 3840Wh, padidinama iki 11520Wh, APP ir kt.

4) SP200 ir SP420 saulės panelės

Išsamiau

Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas pabrėžė, kad Rusija „yra susirūpinusi ir smerkia staigų įtampos eskalavimą Artimuosiuose Rytuose“. 

Reaguodama į susidariusią situaciją, Rusijos ambasada Izraelyje paragino Rusijos piliečius vengti kelionių į šalį. Be to, Rusijos oro linijų bendrovė „Aeroflot“ atšaukė skrydžius į Teheraną dėl susirūpinimo keliautojų saugumu.

Izraelis surengė išpuolius prieš Irano branduolinius ir karinius objektus, kurie išprovokavo aštrią Irano reakciją. Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu pareiškė, kad šie veiksmai buvo būtini siekiant atremti Irano keliamą grėsmę, nes, jo manymu, šalis turi pakankamai praturtinto urano atominėms bomboms gaminti.

 

Remiantis pranešimais, Izraelio išpuoliai lėmė aukščiausių Irano vadų ir kelių mokslininkų, susijusių su branduoline energetika, žūtį. Išpuoliai buvo nukreipti, be kita ko, į urano sodrinimo gamyklą Natanze ir objektą Parčine. Izraelis teigia, kad „Teherano branduolinės programos pakeitimas“ kelia realią grėsmę ir kad buvo būtina imtis prevencinių veiksmų.

 

Jerusalem Post“ teigia, kad išpuolio planuotojų požiūriu, tai buvo paskutinė akimirka veikti, kol Izraelio žvalgybos ir operacinis pranašumas nepradėjo mažėti.

Rusija ragina nusiraminti ir susilaikyti nuo tolesnių veiksmų, kurie galėtų sukelti konflikto eskalaciją. Kremlius pabrėžia, kad regiono stabilumas yra labai svarbus tarptautiniam saugumui. Panašūs balsai girdimi iš daugelio šalių.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(10)
(-9)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)