[ŽT] „Atsiminsime tuos, kurie nedarė nieko.“ Rusija gali netekti sąjungininko  ()

Tai – vienas ištikimiausių Rusijos sąjungininkų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusija yra Irano sąjungininkė, tačiau Izraeliui atakuojant Irano karinius objektus Maskva tyli. Na, ne visai – ji paragino pasmerkti Izraelį ir sustabdyti šį karą. Kita vertus, telefoniniame pokalbyje su JAV prezidentu Donaldu Trumpu Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas pritarė minčiai, kad Iranas negali turėti branduolinio ginklo.

Iranas pastebėjo statišką Rusijos laikyseną. „Irano žmonės niekada nepamirš, kas tokiu metu buvo su mumis, o kas pasirinko nieko nedaryti“, sakė Irano ambasadorius Rusijoje Kazemas Jalalis. Tai – akivaizdus ir tiesioginis priekaištas Rusijai.

[Lenkija+Kuponai] Absurdiškai žemos kainos! Portabilūs šaldytuvai, šaldikliai ir aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Ribotas kiekis (Video)
5997 3

Specialus rinkinukas

Fantastiškos kainos

Kuponai

Ribotas kiekis

Iš Lenkijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Mudiro MR30 / MR50“ - kelioniniai 35/55 litrų talpos šaldytuvai su LED valdymo panele

2) „MUDIRO MR-A45“ - kelioninis, automobilinis šaldytuvas, net 45 litrų

3) „MUDIRO EW-S03“ - 500W aukšto slėgio plovimo įrenginys

Išsamiau

Reikia nepamiršti, kad Iranas Rusijai suteikė dronus „Shahed-136“, kuriais Rusija atakavo Ukrainos miestus. Dar daugiau – Iranas perleido jų technologijas ir gamybos teises Rusijai. Ir Rusija „Shahed-136“ pagrindu sukūrė savo versiją „Geran-2“. Aišku, Iranas tai darė ne iš geros širdies, o mainais į paramą – pinigus, technologijas ir lojalumą tarptautinėje arenoje.

 

Rusija niekada  negalima pasitikėti. Analitikų vertinimai, kad Izraelio atakos prieš Iraną yra nenaudingos Kremliui, yra neteisingi. Rusija džiaugiasi didesnėmis naftos kainomis ir nukreiptu tarptautinės bendruomenės, ypač JAV, dėmesiu nuo Ukrainos. Tačiau šiuo metu Trumpas svarsto amerikietiškais naikintuvais smogti taikiniams Irane ir tai pavers Rusiją pajuokos objektu. Kokie dar partneriai? Rusija nėra sąjungininkė niekam.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(51)
(1)
(50)

Komentarai ()