[ŽT] „Keičia strategiją ar tempia laiką?“ Ką daro JAV  ()

Vis dar aklavietėje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kyla klausimas – JAV keičia strategiją arba vilkina laiką, nes Donaldo Trumpo specialusis pasiuntinys Ukrainoje Keithas Kelloggas artimiausiomis dienomis susitiks su Baltarusijos diktatoriumi Aleksandru Lukašenka, praneša „Reuters“.

Keturi informuoti šaltiniai žurnalistams sakė, kad Kelloggas ketina vykti į Baltarusiją, nes Ukrainos ir Rusijos derybos dėl paliaubų vis dar yra aklavietėje.

[EU+Kuponai] „Banggood Hobby Day“ išpardavimas! Beprotiškos nuolaidos. Tik kartą metuose. Ribotas laikas ir kiekis (Video)
5850

„Banggood Hobby Day“ išpardavimas!

Beprotiškai didelė pasiūla

Maksimaliai didelės nuolaidos

Daugybė prekių iš Europos sandėlių

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas laikas ir prekių kiekis

1) „Mudiro“ - kelioniniai 35/55 litrų talpos šaldytuvai su LED valdymo panele

2) „BlitzWolf BW-V9“ - 1080P, 1000 ANSI, Android 9.0 projektorius

3) „Douxlife GC-RC05“ - žaidimų ir darbo kėdė, su masažo funkcija

Išsamiau

Pasak leidinio, Trumpo specialusis pasiuntinys bus aukščiausio rango JAV pareigūnas, apsilankęs Baltarusijoje pastaraisiais metais, jei kelionė įvyks.

 

„Tiksli susitikimo darbotvarkė nežinoma, tačiau Kelloggas privačiai šią kelionę apibūdino kaip žingsnį, kuris galėtų padėti paskatinti taikos derybas, kuriomis siekiama užbaigti karą Ukrainoje“, – teigiama pranešime.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(19)
(-17)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()