„Iki paskutinio ruso. Tai ultimatumas“ (Video)  ()

Karas bus ilgas.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=BrWRaQo4dkg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Romanas Cymbaliukas patikino, kad karas bus ilgas, nes Putinas ne tik neketina jo nutraukti, bet ir vis dar turi išteklių jam tęsti. Tik tada, kai nebus  kuo ir su kuo kovoti, atsiras galimybė sudaryti paliaubas.

Romano Cymbaliuko nuomonę galite rasti vaizdo įraše „YouTube“ kanale.

Iki paskutinio ruso. Žurnalistas išreiškė savo nuomonę apie Kremliaus vadovo pareiškimus: „Daugelį nuliūdino Putino pareiškimas, kurį jis pasakė Sankt Peterburgo ekonomikos forume. Noriu pasakyti, kad tai nebuvo pareiškimas, tai buvo ultimatumas, ir jei šis ultimatumas buvo pasakytas bent tris kartus per tris dienas, tai jis jau nebėra ultimatumas. Atsižvelgiant į tai, kad jis visa tai pakartojo daugybę kartų, turime išsiaiškinti, kodėl jis tai daro?“

[Lenkija+Kuponai] Absurdiškai žemos kainos! Portabilūs šaldytuvai, šaldikliai ir aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Ribotas kiekis (Video)
3876 3

Specialus rinkinukas

Fantastiškos kainos

Kuponai

Ribotas kiekis

Iš Lenkijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Mudiro MR30 / MR50“ - kelioniniai 35/55 litrų talpos šaldytuvai su LED valdymo panele

2) „MUDIRO MR-A45“ - kelioninis, automobilinis šaldytuvas, net 45 litrų

3) „MUDIRO EW-S03“ - 500W aukšto slėgio plovimo įrenginys

Išsamiau

Tuomet Romanas Cymbaliukas ukrainiečiams pasakė tiesą apie karą ir jo trukmę: „Žinama maksimali Rusijos Federacijos pozicija: pretenzijos į visą Ukrainą, į tą ir aną. Būkime atviri: rusai sustos tik tada, kai nebegalės veržtis į priekį, o Ukraina bus tai, ką mes susigrąžinsime tiesiogine to žodžio prasme. Tai yra skaudi realybė.“

 

Romanas Cymbaliukas patikslino, kad Putinas savo pareiškimus adresuoja Trumpui, atvirai iš jo tyčiodamasis. Rusijos diktatorius demonstruoja JAV prezidento nekompetenciją, manipuliuoja juo kaip nori. Kartu tinklaraštininkas išreiškė viltį, kad Trumpo administracija anksčiau ar vėliau galės priimti teisingą sprendimą ir „nubausti“ Putiną už jo įžūlumą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(44)
(8)
(36)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: