[ŽT] „Virš miestų.“ Užpulta Baltarusija  ()

Policija perspėjo vietos gyventojus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Flagštok“ toliau stebi atvejus, kai Rusijos atakos dronai pažeidžia Baltarusijos oro erdvę per didžiulius išpuolius prieš Ukrainą. Remiantis Ukrainos kanalo „Rynda Monitorit“ duomenimis, nustatyta, kad birželį tokių atvejų buvo mažiausiai 17.

[Premjera!] „FLSUN T1 MAX“: Revoliucija 3D spausdinimo rinkoje – greitis, patikimumas ir didesnis tūris (Video)
10249 9

3D spausdinimo pramonės lyderė, „FLSUN“, su džiaugsmu pristato naująjį savo kūrinį – „FLSUN T1 MAX“. Tai ne šiaip atnaujinimas, o proveržis, sukurtas atsižvelgiant į ilgametę patirtį ir tiesioginį smulkių bei vidutinių spausdinimo ūkių operatorių ir gamintojų grįžtamąjį ryšį. Šis modelis yra skirtas patenkinti augančius modernios gamybos poreikius, siūlydamas didesnį spausdinimo tūrį, tylesnį veikimą ir dar didesnį patikimumą.

Išsamiau

Paprastai dronai kirsdavo sieną Dniepro upe Gomelio srityje. Kai kurie dronai, praskridę per Baltarusiją, grįždavo į Ukrainos teritoriją. Kitų likimas nežinomas.

Buvo užfiksuoti Rusijos atakos dronų skrydžiai virš miestų. Visų pirma, Rečicos gyventojai paliudijo, kad birželio 1 d. jie matė ir girdėjo „Shahed“ virš miesto centro.

 

Pavyko užfiksuoti, kad dronas nukrito netoli apgyvendintos vietovės. Dronas nukrito birželio 3 d. popietę Glussko ir Oktiabrsko rajonų pasienyje netoli Ratmirovičių kaimo. 

Policija perspėjo vietos gyventojus apie atsakomybę už informacijos apie įvykį skleidimą. Liudininkai droną identifikavo kaip Rusijos „Shahed“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(43)
(12)
(31)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: