„Kaliningradas taps Karaliaučiumi“  ()

Kas bus suRusija?


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=8Zj2OEdb9CE

Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-07-06 „Kaliningradas taps Karaliaučiumi“  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos Federacijai gresia kapituliacija, denacifikacija ir visiškas armijos atsisakymas.

Kokia gera bus Rusija be Putino! Bet ar po karo Ukrainoje bus šalis, vadinama Rusija? Jei ir bus, vargu ar ji bus tokia pati, kokia yra dabar.

Rusijos imperinė struktūra, kurią ilgai rėmė labai centralizuota valdžia, mineraliniai turtai ir NKVD-KGB-FSB represijos, greičiausiai susidurs su egzistencine krize jau 2027–2030 m., o pagrindiniai tokio beveik smurtinio žlugimo veiksniai bus:

galima karinė Ukrainos pergalė, apginkluota Vakarų sąjungininkų;

nauji Kremliaus kariniai nuotykiai prieš NATO šalis (Lenkijos, Baltijos šalių, Suomijos agresijos kryptys);

Rusijos hibridinės agresijos augimas Europoje;

hibridinės operacijos arba dar viena „SKO“ prieš Kazachstaną, Sakartvelą, Moldovą;

naftos ir dujų kainų kritimas;

karo nuniokotos Rusijos mirties ekonomikos skirtumai, įskaitant nuolatinį Maskvos vykdomą regionų plėšimą ir likusių galių atėmimą;

[EU+Kuponai] Tik nuo 97€! Vėjo jėgainių rinkiniai. Turėkite energetinę nepriklausomybę visur, kur tik jums reikia
4476 7

Fantastiškai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

padidėjusios sankcijos ir tolesnis tradicinių naftos, dujų ir SGD rinkų praradimas dėl pasaulinio perėjimo prie atsinaujinančių energijos šaltinių arba naujų alternatyvių šaltinių atradimo;

verslininkų baimė dėl prokuroro vykdomo nacionalizavimo ar turto konfiskavimo;

Vakarų konsolidacija prieš Rusijos agresiją ir tikrosios jos agresijos priežasties pašalinimas.

Būtent šie veiksniai arba jų derinys gali greitai sukelti išcentrines jėgas Rusijos Federacijos viduje. Panašios jėgos, kokios lėmė SSRS žlugimą (šiandien šis istorinis faktas neigiamas ir Kremliuje), gali pasireikšti ir Rusijos viduje, pavyzdžiui, pagal devintojo dešimtmečio Lenkijos „Solidarumo“ modelį.

Taigi, Tiumenės, Chanto Mansijsko, Jamalo Nencų regionai, turtingi angliavandeniliais, sudaro šalį, pavaldžią JT protektoratui, panašiai kaip JAE, siekiant sąžiningo gamtos išteklių valdymo visos Eurazijos interesais.

 

Šiaurės Kaukazas bus padalintas tarp 2–3 galingų žaidėjų, greičiausiai Turkijos ir Azerbaidžano.

Tatarstanas ir Baškirija, o galbūt ir Orenburgo sritis (jei ji neatiteks Kazachstanui), kurių ekonomika yra diversifikuota, paremta naftos, chemijos, automobilių pramone ir galingu žemės ūkiu, sukurs autonominę konfederaciją ir atsiskirs nuo Kremliaus.

Rusijos Arkties dalis gaus specialaus JT protektorato statusą arba bus perduota septynių Arkties šalių tarptautiniam valdymui.

Jakutija, kurioje daug deimantų ir dujų, ir Buriatija, ieškodamos ekonominio stabilumo, persiorientuos į Kiniją, kaip ir Tuva, kuri vis dar prisimena savo valstybingumą, ir Krasnojarsko kraštas, „lygus keturioms Prancūzijoms“.

Karelija, kuri istoriškai priklausė Suomijai iki 1940 m., kai Suomija perleido tam tikras teritorijas, vėl prisijungs prie jos ir atgaus Vyborgą; galbūt Komija taip pat paprašys prie jos prisijungti.

Kaliningradas taps Karaliaučiumi ir paprašys prisijungti prie Vokietijos arba Lenkijos.

 

Murmansko ir Archangelsko regionai ir, galbūt, Nencų autonominė apygarda gaus protektoratą iš Norvegijos ir Didžiosios Britanijos.

Ukraina perims Kursko ir Belgorodo, galbūt Briansko, ir dalies Dono baseino Rostovo ir Voronežo srityse kontrolę.

Pasirodys Uralo Respublika (Sverdlovsko, Permės, Čeliabinsko sritys) ir Kazokų Respublika (likusi Rostovo ir Voronežo sričių, Krasnodaro ir Stavropolio kraštų dalis).

Baikalo regionai, Tolimieji Rytai ir Primorė bus atskirti į atskirą darinį dėl etninio ir ekonominio apsisprendimo arba gaus protektoratą iš Kinijos.

Visi šie regionai gaus nepriklausomybę ir, tikimės, laimingą savo likimą, nepriklausantį nuo Kremliaus, jo stabų ir demonų.

Šaltinis. Aaronas Lea ir Borukas Taskinas, „The Moscow Times“

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(68)
(18)
(50)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: