Kaliningradas virsta tvirtove. Ruošiamos „Poseidon“  ()

Kremlius dirba su penkiais objektais.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=QZJf2CtsLtE

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasak ekspertų, išsamiai išstudijavusių „Planet Labs“ palydovinius vaizdus, darytus nuo 2025 m. gegužės ir birželio mėn., Kremlius aktyviai dirba su penkiais objektais, susijusiais su Rusijos branduoliniu potencialu.

„Business Insider“ žurnalistai rašo, kad Kremlius šiose vietose atlieka kapitalinį infrastruktūros remontą. Atsirado naujų angarų, tunelių ir daugiasluoksnių perimetrų.

[Mažiausia kaina istorijoje!] Lietuvos apžvalgininkas: „Aukščiausios kokybės 3in1 suvirinimo aparatas. Tinka ir mėgėjams, ir profesionalams“ (Video, „VEVOR MIG-200/250“)
6238 5

Nuostabios kainos

Specialūs kuponai

Galioja iki 2025-07-21

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

12 mėn. garantija

Išsamiau

Objektas Osipovičiuose (Baltarusija) gavo naują tvorą su trijų sluoksnių apsauga. Taip pat buvo pastebėta nauja geležinkelio platforma kovinių galvučių transportavimui.

Gadžijevo (Murmanskas) objektas šalia povandeninių raketų saugyklos gavo iš karto 6 naujus statinius.

Kaliningrado objekte įrengti užmaskuoti įėjimai ir atsirado nauji pastatai. Gali būti, kad ten atsirado ir apsaugos struktūrų.

 

Kamčiatkoje esančiame objekte ruošiamos „Poseidon“ raketų su branduolinėmis galvutėmis saugyklos.

Novaja Zemlia salyne atsirado struktūros, kurios gali būti naudojamos kontroliuojamiems subkritiniams eksperimentams.

Branduolinių objektų modernizavimas Rusijos Federacijoje vyksta karo Ukrainoje ir nuolatinių Kremliaus grasinimų Vakarams dėl pasirengimo panaudoti būtent šiuos branduolinius ginklus fone.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(16)
(80)
(-64)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: