[ŽT] Iš dangaus – mirtis: smūgis, nuo kurio niekas nepabėgo (Video)  ()

Tai nebuvo „paprasti“ apkasai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vakarų ginklų arsenalas yra kasdienė kankynė Ukrainą puolančioms Putino pajėgoms. Šiame sąraše, be kita ko, yra įvairių bombų, pasiekusių Kyjivą iš Jungtinių Valstijų ir Vakarų Europos, kurios pastaraisiais mėnesiais tapo tikru košmaru Kremliui. Tai aiškiai parodo nauji vaizdo įrašai iš fronto linijų.

Šiuo konkrečiu atveju aptariame dvi JDAM-ER bombas. JDAM, arba jungtinės tiesioginės atakos šaudmenys, yra išradingi savo paprastumu, geriausiai apibūdinami kaip specialūs priedai arba diržai, kurie nevaldomą sviedinį paverčia tiksliu, „išmaniu“ šaudmeniu, pasižyminčiu padidintu veikimo nuotoliu ir gebėjimu veikti bet kokiomis oro sąlygomis.

[Premjera!] „FLSUN T1 MAX“: Revoliucija 3D spausdinimo rinkoje – greitis, patikimumas ir didesnis tūris (Video)
8870 9

3D spausdinimo pramonės lyderė, „FLSUN“, su džiaugsmu pristato naująjį savo kūrinį – „FLSUN T1 MAX“. Tai ne šiaip atnaujinimas, o proveržis, sukurtas atsižvelgiant į ilgametę patirtį ir tiesioginį smulkių bei vidutinių spausdinimo ūkių operatorių ir gamintojų grįžtamąjį ryšį. Šis modelis yra skirtas patenkinti augančius modernios gamybos poreikius, siūlydamas didesnį spausdinimo tūrį, tylesnį veikimą ir dar didesnį patikimumą.

Išsamiau

Standartinėje versijoje šis ginklas gali pataikyti į taikinį 40 km atstumu, tačiau 2023 m. pradžioje Ukraina gavo JDAM-ER variantą su padidintu daugiau nei 80 km atstumu. Ir būtent šį galime pamatyti veikiančius naujuose vaizdo įrašuose iš fronto:

 

Kaip matote, ant Rusijos karių pozicijų buvo numestos dvi tokio tipo bombos, o tai gali reikšti, kad kažkas norėjo užtikrinti, jog smūgio zonoje esantys asmenys nepabėgtų gyvi. Todėl galima manyti, kad tai nebuvo „paprasti“ apkasai, o, pavyzdžiui, vieta, kurioje slėpėsi dronų operatoriai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(62)
(0)
(62)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: