Neįtikėtina galia. Atvyko sparnuotosios raketos „Wolf“ (Video)  ()

Suteikia didelį pranašumą tolimojo nuotolio smūgiuose.


„Wolf“
„Wolf“
© Stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=goMFH36wviU&t=26s

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„L3Harris“ oficialiai pristatė savo mažų, tolimojo nuotolio modulinių sparnuotųjų raketų „Wolf“ seriją.

Praneša „The War Zone“.

Seriją sudaro „Red Wolf“ raketa, skirta tiksliam smūgiui dideliais atstumais į sausumos ar jūros taikinius, ir „Green Wolf“, aprūpinta elektroninės kovos įranga. Abi raketos gali būti paleistos tiek iš oro, tiek iš sausumos ir jūros platformų.

Pranešama, kad „Wolf“ serijos kūrimas prasidėjo 2020 m. ir iki šiol atlikta daugiau nei 40 bandomųjų skrydžių.

[Lenkija+Kuponai] Tik nuo 78€! Namams ir automobiliui. Mega daugiafunkciai siurbliai sutvarkys tokią betvarkę, kuri atrodė neįveikiama
6264 1

Specialus rinkinukas

Fantastiškos kainos

Kuponai

Ribotas kiekis

Iš Lenkijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „CROSIKO W07“ - daugiafunkcis siurblys

2) „CROSIKO C988“ - daugiafunkcis siurblys

Išsamiau

Apie „Red Wolf“ egzistavimą visuomenė pirmą kartą sužinojo 2021 m. JAV armijos eksperimentinio demonstravimo renginyje (EDGE 21). „Aviation Week“ pranešė, kad ji sukurta slapto projekto metu, kurį įgyvendino Pentagono Strateginių pajėgumų biuras (SCO).

JAV kariuomenė jau daugelį metų testuoja ir vertina įvairias „Red Wolf“ versijas, įskaitant ir kaip potencialią naują tolimojo nuotolio raketą, skirtą naudoti JAV jūrų pėstininkų korpuso AH-1Z „Viper“ atakos sraigtasparniuose.

 

„Mūsų „Wolf Pack“ paleidimo sistema suteikia JAV kariniams daliniams, nepriklausomai nuo platformos, didelį pranašumą tolimojo nuotolio smūgiuose, įveikiant priešo grėsmes sudėtingoje aplinkoje ir apsaugant turtą“, – pridėtame pranešime teigė Edas Zoisas, „L3Harris“ kosmoso ir oro sistemų prezidentas.

„L3Harris“ paleistos „Wolf“ raketos vizualizacijose matyti sparnuotoji raketa su ištraukiamais pagrindiniais sparnais ir horizontaliais stabilizatoriais uodegos dalyje. Ji taip pat turi du vertikalius stabilizatorius. Fiuzeliažo gale yra pora įsiurbimo angų, kurios tiekia orą mažam turboreaktyviniam varikliui, varančiam konstrukciją.

 

Pasak bendrovės, bandymų metu raketa pademonstravo didelį ikigarsinį greitį ir daugiau nei 200 jūrmylių (321 kilometro) nuotolį mažame aukštyje, o skrydžio trukmė – daugiau nei 60 minučių.

Be to, bendrovė pranešė, kad jau yra keletas bazinės konstrukcijos variantų, kurie „jau nuskrido“ ir pasižymi skirtingu nuotoliu, naudingąja apkrova ir pajėgumais.

JAV jūrų pėstininkai jau aktyviai testuoja „Red Wolf“ kaip savo tolimojo nuotolio atakos raketų (LRAM) projekto dalį. 

LRAM projekto tikslas – bent 150 jūrmylių (278 kilometrų) nuotolis. Jis daug kartų didesnis nei AGM-114 „Hellfire“ ir AGM-179 JAGM raketų, kurias šiuo metu gali paleisti jūrų pėstininkų „Viper“ sraigtasparniai, nuotolis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(5)
(0)
(5)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()