[ŽT] Aktualus šių dienų klausimas. Kuri kompanija vertingesnė – „Gazprom“ ar „Labubu“ gamintojas?  ()

Rusai turėtų didžiuotis.



© A.Savin | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bishkek_03-2016_img21_Akhunbaev_Street_petrol_station.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainiečiai šiandien juokiasi, kad rusų „Gazprom“ vertė vis krenta. „Gazprom“ yra didžiausia Rusijos kompanija, didžiausia gamtinių dujų tiekėja pasaulyje. Nuo „Gazprom“ veiklos priklauso reikšminga Rusijos ekonomikos ateities dalis. Tačiau dabar „Gazprom“ vertinama tik 38 milijardais dolerių. Palyginimui, „Labubu“ lėlių gamintojas „Pop Mart“ gali pasigirti 41 milijardo dolerių verte.

[Mažiausia kaina istorijoje!] Lietuvos apžvalgininkas: „Aukščiausios kokybės 3in1 suvirinimo aparatas. Tinka ir mėgėjams, ir profesionalams“ (Video, „VEVOR MIG-200/250“)
7801 5

Nuostabios kainos

Specialūs kuponai

Galioja iki 2025-07-21

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

12 mėn. garantija

Išsamiau

Ir žinoma, „Labubu“ populiarumas pranyks kaip ir iškilęs. Ir „Labubu“ su „Gazprom“ nekonkuruoja. Bet palyginimas vis tiek juokingas.

 

Be to, „Gazprom“ laukia dar sunkesni laikai. JAV ketina Rusijos energetikos produktų pirkėjus apmokestinti 100 % muitais. Tai tikrai pakenks ir „Gazprom“ pardavimams. Be to, Vakarų šalys mokosi gyventi be „Gazprom“ dujų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(12)
(0)
(12)

Komentarai ()