Rusijai – desperacija. Paaiškėjo, kas vyksta su „Armata“  ()

Panašu rusams įgrįso „Armata“.


T-14 Armata
T-14 Armata
© Соколрус (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D0%BA_%C2%AB%D0%90%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0%C2%BB_%D0%A2-14.JPG

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos „Uralvagonzavod“ pareiškė norą parduoti Indijai lokalizuotą T-14 „Armata“ tanko versiją, kuri gali būti gaminama Indijos įmonėse, dalyvaujant vietos specialistams. Šioje versijoje tankas gali tapti perspektyvaus NGMBT (naujos kartos pagrindinio mūšio tanko) projekto, kurį kuria CVRDE kovinių mašinų centras, pagrindu.

Kaip, remdamasis Indijos šaltiniais, pranešė Lenkijos portalas ZbiAM.

Tai ne bazinis T-14, o modifikuota versija, naudojant užsienio technologijas ir komponentus.

[EU+Kuponai] Mažiausia kaina istorijoje! Aukščiausia klasė. Obliavimo staklės, kurių seniai ieškojote. Paskutiniai vienetai (Video)
3022 4

Mažiausia kaina istorijoje

Specialūs kuponai

Galioja iki 2025-07-21

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Visų pirma, svarstoma galimybė sumontuoti indišką DATRAN-1500HP dyzelinį variklį, kurio galia siekia 1500 arklio galių. Tai daroma atsižvelgiant į tai, kad net ir lokalizuotoje T-90S (Bhishma) surinkimo gamykloje Indijoje „Uralvagonzavod“ vis dar tiekia iki 83 % visų komponentų, o tai kelia abejonių dėl tikrojo indiškos T-14 versijos nepriklausomumo.

Tačiau ekspertai mano, kad šis pasiūlymas gali atspindėti Rusijos norą perkelti „Armata“ chroniškų techninių problemų sprendimą savo partneriams.

Reikėtų pažymėti, kad viena iš šių problemų išlieka patikimas tanko variklis, apie kurį ne kartą diskutuota ekspertų sluoksniuose. Be to, Rusijos pusė anksčiau tiesiogiai pareiškė, kad disponuoja apie 20 T-14 „Armata“ tankų, kurie niekada neišlaikė valstybinių bandymų ir nebuvo priimti į eksploataciją.

 

Taigi pasiūlymas bendrai kurti NGMBT, naudojant T-14 raidą, gali rodyti, kad Rusijos pusė ieško būdų, kaip išsaugoti „Armata“ projektą, ir tuo pačiu metu tikisi Indijos technologinio dalyvavimo, siekiant pašalinti trūkumus, pirmiausia variklio ir elektronikos srityse.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(4)
(0)
(4)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()