„Daug sensacijų. Sunaikinta viskas.“ Kas nutiko Kryme (Video)  ()

„Netrukus sužinosime.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos vyriausiosios žvalgybos valdybos kibernetinio saugumo specialistai surengė didelio masto specialiąją operaciją prieš Krymo okupacinę valdžią.

Apie tai, remdamasi savo šaltiniais, praneša „RBC-Ukraina“.

Kaip „RBC-Ukraina“ sakė Ukrainos žvalgybos šaltinis, didelio masto operacija truko kelias dienas.

Galinga DDoS ataka Kryme faktiškai paralyžiavo informacines sistemas ir tinklo infrastruktūrą.

Okupantams tyrinėjant vyriausybės tarnybų ir sistemų „žlugimo“ priežastį, Vyriausiosios žvalgybos valdybos kibernetinio saugumo specialistai įsiskverbė į okupacinės Krymo valdžios vadovybės elektroninius biurus ir gavo prieigą prie tokių skaitmeninių išteklių kaip:

[Lenkija+Kuponai] Mažiausios kainos istorijoje! 4in1 rinkinukai automobiliui, siurbliai, kelioniniai kavos aparatai ir kt. (Video)
8779

„Ranvee Clearance Sale“

Specialus rinkinukas

Kuponai

Labai ribotas kiekis

Iš Lenkijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „POPDEER PD-E Pro“ - 4in1 daugiafunkcis rinkinukas automobiliui

2) „Proscenic P11 Ultra“ - 400W belaidis dulkių siurblys

3) „HiBREW H4B“ - 3in1 nešiojamas ir įkraunamas kavos aparatas

Išsamiau

elektroninė dokumentų valdymo sistema „DIALOG“,

elektroninė dokumentų valdymo sistema „SED“, „Delo“,

apskaitos sistemos „1C: Dokumentų valdymas“, „Directum“ ir „ATLAS“.

Per dvi dienas buvo atsisiųsta 100 TB duomenų su pusiasalio okupacinių valdžios institucijų dokumentais.

 

Tarp dokumentų yra duomenų, pažymėtų „slapta“, apie karinius objektus ir logistinius tiekimo maršrutus okupacinėms pajėgoms pusiasalyje.

„Ten paviešinta tiek daug duomenų, kad netrukus sužinosime daug sensacijų apie Rusijos okupantų veiklą ir nusikaltimus Ukrainos Kryme. Reiškiame „padėką“ už galimybę įgyvendinti specialiąją operaciją okupacinės Krymo vyriausybės sveikatos apsaugos viceministrui Antonui Liaskovskiui“, – pažymėjo pašnekovas.

 

Nukopijavę vertingą informaciją, HUR kibernetiniai specialistai sunaikino visus duomenis, saugomus Krymo autonominės Respublikos regioninių ir rajonų vyriausybės agentūrų, ministerijų ir okupacinės valdžios departamentų serveriuose.

Sėkminga Ukrainos programišių veikla Kryme buvo pastebėta ir Maskvoje.

Rusijos Federacijos Valstybės Dūma tai jau pavadino „hibridinio karo“ elementais. Tuo tarpu okupacinė Krymo vidaus politikos, informacijos ir ryšių ministerija pažymėjo, kad „techniniai specialistai atlieka visas būtinas atkūrimo priemones. Tačiau kai kurios paslaugos abonentams gali būti nepasiekiamos“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(181)
(3)
(178)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: