[ŽT] Trumpo pergalė! Tai jau veikia. Putinas tikrai turėtų nerimauti  ()

Jie perka milijonus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Trumpas ketina jau kitą savaitę įvesti šiurpius muitus Rusijos energijos produktų prikėjams. Šios antrinės sankcijos ypač skausmingai kirs Indijai, Kinijai ir Brazilijai. Arba nekirs, jei jos nustos savo pirkimais finansuoti Rusijos karo mašiną. Labiausiai bet kuriuo atveju skaudės Rusijai, nes ji neteks milžiniškų pajamų.

Ir tai jau prasideda. Didžiausia Indijos naftos perdirbimo įmonė, spaudžiama JAV ir Europos, įsigijo milijonus barelių naftos iš JAV ir Jungtinių Arabų Emyratų, praneša „Bloomberg“Jie nusipirko 5 milijonus barelių amerikietiškos naftos ir du milijonus barelių iš Abu Dabio. Visa tai – nafta, kurią Indija šiaip būtų pirkusi iš Rusijos.

[Lenkija+Kuponai] Mažiausios kainos istorijoje! 4in1 rinkinukai automobiliui, siurbliai, kelioniniai kavos aparatai ir kt. (Video)
9820

„Ranvee Clearance Sale“

Specialus rinkinukas

Kuponai

Labai ribotas kiekis

Iš Lenkijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „POPDEER PD-E Pro“ - 4in1 daugiafunkcis rinkinukas automobiliui

2) „Proscenic P11 Ultra“ - 400W belaidis dulkių siurblys

3) „HiBREW H4B“ - 3in1 nešiojamas ir įkraunamas kavos aparatas

Išsamiau

Iš paminėtų šalių, Indija yra didžiausia rusiškos naftos pirkėja ir, galimai, vienintelė, kuri pasirinks prekybą su JAV, o ne pigią rusišką naftą. Kinija gali likti Rusijos pusėje ir tiesiog susitaikyti su sankcijomis. O Brazilija perka ne tiek jau daug rusiškų produktų ir ne taip intensyviai prekiauja su JAV, kad tuo rūpintųsi. Tačiau jau vien Indijos praradimas Rusijai būtų labai skausmingas. Tiesa, Rusija gali tiesiog susitaikyti su augančiu biudžeto deficitu. Karas Rusijai yra svarbesnis už klestėjimą. Jie mielai praras dešimtis milijardų dolerių, jei tik galės toliau atakuoti Ukrainos daugiabučius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(157)
(8)
(149)

Komentarai ()