Rusijos armijos kolonos. „Raudoni kvadratai, raudonos juostos.“ Baltarusijoje kažkas vyksta  ()

Vos už kelių dešimčių kilometrų nuo Ukrainos sienos.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=Hn27V0EJw88

Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-08-05 Rusijos armijos kolonos. „Raudoni kvadratai, raudonos juostos.“ Baltarusijoje kažkas vyksta  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Baltarusijos Gomelio gatvėse, esančioje vos už kelių dešimčių kilometrų nuo Ukrainos sienos, buvo pastebėti šarvuočiai su raudonais atpažinimo simboliais.

Informaciją apie tai išplatino opozicinė Baltarusijos žiniasklaida, kuri paskelbė technikos nuotraukas ir vaizdo įrašus, praneša „Dialog.UA“.

Sprendžiant iš turimos medžiagos, kalbame apie šarvuočius su savadarbiais priešdroniniais lankais. Stebėtojus ypač sudomino raudoni kvadratai ant transporto priemonių kėbulų, taip pat raudonos juostos ant karių rankovių, panašios į tas, kurias naudojo Rusijos okupantai Ukrainos fronte.

[EU+Kuponai] Būtinas kiekvienam vairuotojui! Beprotiškos kainos ir fantastiškų galimybių rinkiniai. El. automobilinis kėliklis, smūginis veržliasūkis, pompa ir kt.
3707 2

Labai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkiniai

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Žurnalistai daro prielaidą, kad tokia atributika gali rodyti Rusijos kariškių buvimą Baltarusijos teritorijoje, kurių užduotys yra neaiškios. Technika judėjo atvirai – tiesiog miesto gatvėmis, be jokių bandymų maskuotis ar slapta judėti.

Ukrainos saugumo taryba rekomenduoja nevertinti Rusijos ginkluotųjų pajėgų veiklos šioje srityje rimtai.

„Priešas Baltarusijos temą naudoja išimtinai informacijos nutekinimui prieš mus. Nėra reikalo reaguoti į įvairius vaizdo įrašus iš tos pusės. Dabar iš ten nėra jokios karinės grėsmės“, – sakė Andrijus Kovalenka, Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos Kovos su dezinformacija centro vadovas.

 

Primename, kad Baltarusijos Gomelio sritis ribojasi su Ukrainos Černihivo sritimi, ir pirmosiomis plataus masto invazijos savaitėmis per šį regioną jau ėjo Rusijos armijos kolonos. Tačiau po Rusijos armijos atsitraukimo iš šiaurinės Ukrainos 2022 m. pavasarį Baltarusijos miestų gatvėse nebuvo pastebėta jokio aktyvaus Rusijos technikos buvimo – iki šiol.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(0)
(4)
(-4)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: