[ŽT] Dar dvi mirtys. Krenta kaip lapai  ()

Kas vyksta Rusijoje.



© State Emergency Service of Ukraine (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Destructions_in_Kyiv_after_Russian_attack,_2025-07-21_(72).webp

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vos per tris dienas Rusijoje mirė dar du garsūs verslininkai. Pirmasis – buvęs „Uralkali“ ir VSMPO-AVISMA korporacijų vadovas Dmitrijus Osipovas, jam buvo tik 59 metai. AVISMA yra didžiausia titano gamintoja pasaulyje, o „Uralkali“ – viena didžiausių kalio trąšų gamintojų.

[EU+Kuponai] Mažiausia kaina istorijoje! Aukščiausia klasė. Obliavimo staklės, kurių seniai ieškojote. Paskutiniai vienetai (Video)
6572 5

Mažiausia kaina istorijoje

Specialūs kuponai

Galioja iki 2025-07-21

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Mirė ir Michailas Keninas, didžiausios Rusijos plėtros bendrovės „Samolet“ bendraįkūrėjas. Bendrovė „Samolet“ siejama su Maskvos srities gubernatoriumi Andrejumi Vorobjovu: jis ir jo tėvas yra ilgamečiai buvusio Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu draugai ir partneriai.

 

Skaičiuojama, kad nuo karo Ukrainoje pradžios neaiškiomis aplinkybėmis mirė bent 18 Rusijos oligarchų. Mirė ir daug aukšto rango politikų.

Kas vyksta? Spėjama, kad vyksta valymai. Arba kruvinos valstybinių užsakymų, susijusių su karu, dalybos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(5)
(0)
(5)

Komentarai ()

Susijusios žymos: