Pasirodė kariai. Paplūdimyje Rusijos karinis orlaivis. Kas vyksta (Foto) ()
Atvyko policija ir apsupo teritoriją.
© Министерство на отбраната (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo?fbid=1186979136795310&set=pcb.1186981233461767
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Bulgarijos paplūdimyje rastas iš jūros išmestas Rusijos žvalgybinis dronas.
Šalies gynybos ministerija apie tai pranešė rugpjūčio 12 d. ir parodė orlaivio nuotrauką.
Orlaivio tipo droną antradienio rytą Sozopolio Harmony paplūdimyje aptiko poilsiautojai. Jie paskambino 112. Į įvykio vietą atvyko policija ir apsupo teritoriją.
Po to, apie 10 val., į įvykio vietą buvo išsiųsta specializuota Bulgarijos karinio jūrų laivyno išminuotojų grupė, kuri apžiūrėjo ir neutralizavo droną.
|
Kariuomenė nenurodė rasto bepiločio pavadinimo, vadindama jį „nežinomo modelio dronu“.
Paskelbtose nuotraukose matyti, kad jis panašus į Rusijos žvalgybinį droną „Orlan-10“, kurį RF armija aktyviai naudoja kare prieš Ukrainą.
Tačiau vėliau bendruomenė „Telegram“ kanale „Potužnij informator“ atidžiau išnagrinėjo jo konstrukciją ir išsiaiškino, kad tai Rusijos dronas „Phoenix“, rastas Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje.
Pasak Bulgarijos kariuomenės, sulaužyti sparnai ir pažeidimai bei korpuso būklė rodo, kad bepilotis orlaivis vandenyje praleido kelis mėnesius. 11:20 vietos laiku dronas buvo sunaikintas.