[ŽT] Kvailių darbas ir mirtis. Rusai sulaukė žvaigždžių valandos (Video)  ()

Kažin, ar spėjo pasakyti giminėms žiūrėti televizorių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tarnavimas Rusijos armijoje yra labai trumpas karjeros kelias. Bet jį galima dar labiau sutrumpinti, jei patenki į šturmo grupę arba į propagandos vaizdo įrašo filmavimą.

Porai rusų eilinių buvo įsakyta išbėgti ir nusifilmuoti su Rusijos vėliava. Tai jie ir padarė. Dienos metu, aplink zujant ukrainiečių dronams. Netrukus tie rusai buvo eliminuoti, o vėliava – sudeginta.

[Kuponai] „Laikrodžių brendas, kuris daužo šveicarus!“ Pasaulinė sensacija, laimėjusi laikrodžių „Oskarus“. Spec. pasiūlymai technologijos.lt skaitytojams (Video)
9028

Šių laikrodžių galima įsigyti daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje, jais pasitiki virš 500 000 naudotojų. Pelnė net 17 tarptautinių dizaino apdovanojimų, tarp kurių ir laikrodininkystės „Oskarai“. Žiniasklaidos ir apžvalgininkų išliaupsinti modeliai, apie kuriuos greičiausiai net negirdėjote.

Išsamiau

 

Tai įvyko Leontovičių kaime, Pokrovsko fronto sektoriuje. Rusai jo nėra užėmę – ten jų praktiškai nėra. Kaip ir kaimo. Galima neabejoti, kad tą įrašą rusai vis tiek panaudos propagandai, net jeigu jo žvaigždės savo šlovės akimirkos televizijos ekrane nepamatys.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(34)
(0)
(34)
Naujienos iš interneto

Komentarai ()

Susijusios žymos: