„Į išdavikus.“ Ukraina ūžia, kas sulaikytas (Foto)  ()

„Veikė nepriklausomai vienas nuo kito.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos saugumo tarnyba (SBU) užkirto kelią dviejų Rusijos karinės žvalgybos (GRU) agentų veiklai, kurie rengė naujų smūgių seriją Kyjivui ir Odesai. Sulaikytieji rinko duomenis apie Ukrainos kariuomenės ir infrastruktūros išdėstymą, kad pakoreguotų Rusijos oro atakas, praneša SBU spaudos tarnyba.

Tyrimo duomenimis, abu agentai veikė nepriklausomai vienas nuo kito, tačiau turėjo vieną bendrą kuratorių, kurio tapatybę nustatė SBU specialistai. Jie vykdavo į vietas, fotografuodavo potencialius taikinius ir fiksavo jų koordinates, kad perduotų Rusijos žvalgybai.

[Kuponai. Tik kartą metuose!] „Banggood 19th Anniversary“ gimtadienio išpardavimas! Iki 80 % nuolaidos. Labai ribotas laikas ir kiekis
2614 3

Puikiai žinoma Banggood elektroninė parduotuvė švenčia savo 19-ąjį gimtadienį ir ta proga paruošė neįtikėtinų pasiūlymų mums visiems. Paskubėkite jais pasinaudoti.

Išsamiau

Kyjive buvo sulaikytas 31 metų laikinai okupuoto Melitopolio gyventojas, kurį GRU pasiuntė stebėti karinių objektų sostinėje. Jo užduotis buvo nustatyti ir perduoti Ukrainos karinės technikos remonto bazių vietas, taip pat stebėti didžiausio žmonių susibūrimo vietas ir laiką prie šaukimo į kariuomenę centrų.

Odesoje sulaikyta buvusi kariškė, kuri po atleidimo iš tarnybos pradėjo bendradarbiauti su Rusijos žvalgyba. Ji perdavė jūros apsaugos, pasieniečių ir Nacionalinės gvardijos dalinių bazių koordinates mainais į pažadėtus pinigus, kurių taip ir negavo.

 

Tyrimo veiksmai buvo atliekami SBU pareigūnų Kyjive ir Kyjivo srityje, vadovaujant sostinės prokuratūrai. Abiem okupantų bendrininkams pateikti įtarimai pagal Ukrainos baudžiamojo kodekso 111 straipsnio 2 dalį (valstybės išdavimas karo metu), jie yra suimti be teisės į užstatą, jiems gresia įkalinimas iki gyvos galvos su turto konfiskavimu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(160)
(6)
(154)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: