„Il-96-300PU“. Galingas sprogimas. Ten buvo Putinas ()
Driokstelėjo sprogimas.

© Pixabay (free to use) | https://pixabay.com/photos/putin-politics-russia-government-892654/
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Naktį į 2025 m. rugsėjo 9 d. dronai smogė Sočiui, ir kai kurie objektai buvo apgadinti.
Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas galėjo būti Sočyje, kai šį miestą naktį į 2025 m. rugsėjo 9 d. atakavo dronai. Apie tai rašo Rusijos „Telegram“ kanalai, praneša „Dialog.UA“.
Remiantis „Telegram“ kanalų duomenimis, Putinas buvo Sočyje, kur vaizdo ryšiu dalyvavo BRICS susitikime. Teigiama, kad Sočyje buvo matytas lėktuvas „Il-96-300PU“ su borto numeriu RA-96024. Šiuo lėktuvu Rusijos diktatorius skrido į Aliaską susitikti su JAV prezidentu Donaldu Trumpu.
|
Krasnodaro krašto gubernatorius Veniaminas Kondratjevas patvirtino, kad naktį į rugsėjo 9-ąją dronais buvo smogta kai kuriems objektams Sočyje. Žinoma, kad galingas sprogimas įvyko Adlerio rajone – vietos oro uostas sustabdė darbą. Buvo apgadinta pastatų. Įvykio vietoje dirba specialiosios tarnybos.
Pažymėtina, kad Sočio Naujojo Sočio mikrorajone yra vyriausybinė „Bočarov Ručej“ vila. Anksčiau diktatorius Putinas ten dažnai ilsėdavosi. Jis nustojo lankytis šioje viloje po to, kai „geri“ dronai pradėjo pasiekti Sočį.
