Trumpas. „Tai galėjo būti klaida.“ Atsako ilgai laukti nereikėjo  ()

JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį pareiškė, kad Rusijos dronų įsiveržimas į Lenkijos oro erdvę galėjo būti klaida.



© Gage Skidmore (CC BY-SA 2.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Donald_Trump_%2832758233090%29.jpg

Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-09-12 Trumpas. „Tai galėjo būti klaida.“ Atsako ilgai laukti nereikėjo  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Galbūt tai buvo klaida, bet nesu patenkintas tuo, kas vyksta su visa šia situacija. Bet tikiuosi, kad visa tai kada nors baigsis“, – ketvirtadienį Baltuosiuose rūmuose sakė Trumpas, atsakydamas į žurnalistų klausimus apie jo reakciją į Rusijos dronų įsiveržimą į Lenkijos oro erdvę.

Trumpas taip pat pridūrė, kad pasmerks Rusiją „vien už tai, kad ji priartėjo prie tos sienos“.

Jis pabrėžė, kad jam nepatinka ši situacija.

[Mažiausia kaina istorijoje!] Išbandęs naujausią 5in1 suvirinimo aparatą – profesionalas liko sužavėtas: „tobulos siūlės, labai lengva dirbti ir gerokai pigesnis už konkurentus“ (Video, „VEVOR“)
1398 3

Nuostabios kainos

Specialūs kuponai

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Trečiadienio vakarą keli Rusijos atakos dronai įskrido į Lenkijos oro erdvę, o tie, kurie kėlė tiesioginę grėsmę, buvo numušti. Tai buvo pirmas kartas, kai Rusijos dronai buvo numušti virš NATO teritorijos.

Lenkijos reakcija

Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis trečiadienį pabrėžė, kad tai, kas įvyko, nebuvo atsitiktinumas.

 

„Kai tai daro vienas ar du dronai, tai greičiausiai techninis gedimas“, – sakė ministras. „Tačiau, kaip minėjau, šį kartą buvo 19 oro erdvės pažeidimų, ir tiesiog neįsivaizduojama, kad tai buvo sutapimas.“

„Mes taip pat norėtume, kad dronų ataka prieš Lenkiją būtų klaida. Bet taip nebuvo. Mes tai žinome“, – socialiniuose tinkluose pabrėžė Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(3)
(1)
(2)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()