[ŽT] „Įtampa ore: Naikintuvai kyla iš Lietuvos. Rusijos orlaiviai netoli“ (Foto)  ()

Tai atsakas.


asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© Pixabay (free to use) | https://unsplash.com/photos/four-biplane-on-sky-flying-during-daytime-C6s5EXnf8I4

Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-09-25 [ŽT] „Įtampa ore: Naikintuvai kyla iš Lietuvos. Rusijos orlaiviai netoli“ (Foto)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ketvirtadienį iš Lietuvos oro bazės Šiauliuose buvo pakelti du NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdantys „Gripen“ naikintuvai.

NATO pranešė, kad tai buvo atsakas į Rusijos orlaivius – Su-30, Su-35 ir tris MiG-31, skridusius netoli Latvijos oro erdvės.

Rugsėjo 19 d. trys Rusijos MiG-31 naikintuvai pažeidė Estijos oro erdvę netoli Vaindloo salos Suomijos įlankoje ir joje išbuvo apie 12 minučių. Juos perėmė NATO naikintuvai.

Po šio incidento Estija pateikė prašymą aktyvuoti NATO sutarties 4 straipsnį. Estijos prašymu taip pat buvo sušauktas skubus Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdis.

[EU+Kuponai] Būtinas kiekvienam vairuotojui! Beprotiškos kainos ir fantastiškų galimybių rinkiniai. El. automobilinis kėliklis, smūginis veržliasūkis, pompa ir kt.
2

Labai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkiniai

Labai ribotas kiekis

12 mėn. garantija

30 d. pinigų grąžinimo garantija

Išsamiau

Tai buvo pirmasis JT Saugumo Tarybos posėdis, sušauktas Estijos iniciatyva. Jis įvyko kiek daugiau nei savaitę po panašaus posėdžio dėl Rusijos dronų virš Lenkijos.

 

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(1)
(1)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: