Pala, ką? Rusijos gynybos ministerija sugalvojo vietiniams parduoti 20 tankų ir kitų šarvuočių ()
Trūksta pinigų?
© EleNte (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Exhibition_of_destroyed_Russian_military_equipment_for_Independence_Day_of_Ukraine_2022-08-21_by_EleNte_23.jpg
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Rusija visada buvo labai varginga šalis. Giliai į šalies tradicijas įterpta korupcija, noras atsiskirti nuo civilizacijos, absoliutus technologinis atsilikimas – priežasčių tam yra labai daug. Tačiau Rusija visada randa tą minimalų pinigų kiekį savo operacijoms tęsti.
Pavyzdžiui, karas Ukrainoje tampa nepakeliamai brangus šlubuojančiai Rusijos ekonomikai. Taigi, Rusijos gynybos ministerija apsižvalgė ir suprato, kad turi nemažai neišnaudotų resursų. Štai Rostovo regione Rusijos gynybos ministerija skelbia apie 20 tankų ir kitų kovinių šarvuočių korpusų pardavimą į metalo laužą. Šarvų kiautus gaus tie, kurie pasiūlys daugiausiai.
|
Paskelbtos nuotraukos neatrodo taip, lyg tie šarvuočiai būtų ištempti iš mūšio lauko – tie korpusai atrodo per daug tvarkingai. Mūšyje sunaikinti šarvuočiai dažnai būna apdegę ir surūdiję (na, nes ugnis suėda dažus ir atidengia nuogą metalą). Šie atrodo ne taip jau prastai.
Russia’s Defense Ministry has put around 20 tank and armored vehicle hulls up for scrap sale in Rostov region, according to a June listing. Observers note some of the hulls appear in better shape than those often seen on Russian storage bases. pic.twitter.com/U5CjPJ6Nz0
— NOELREPORTS 🇪🇺 🇺🇦 (@NOELreports) October 5, 2025
Iš tikrųjų, net keli rusų karo stebėtojai pasipiktino, kad Rusija parduoda korpusus, kurie atrodo daug geriau nei tie, kuriuos rusai traukia iš ilgalaikio saugojimo aikštelių. Kodėl?!
Nes trūksta pinigų. Be to, jie tušti – juose nėra mechaninių komponentų, kurie tikriausiai buvo ištraukti ir sukišti į kitus rusų šarvuočius.