2000 km! Rusai šokiruoti. To čia rasti jie nesitikėjo (Video)  ()

Skelbiama apie mobilaus interneto sutrikimus.



© Ekrano nuotrauka

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tiumenės naftos perdirbimo gamykloje rusai aptiko tris nesprogusius dronus. Jie iš karto sumojo, kad tai – nepavykusios atakos likučiai. Tačiau juos tai šokiravo.

Vietoje to, kad džiaugtųsi, kad didelė gamykla nenukentėjo, rusai panikuoja. Mat šis objektas nuo Ukrainos yra nutolęs per 2000 km.

[EU+Kuponai] Apžvalgininkas sužavėtas. „Galingi pagalbininkai dirbtuvėse ir laboratorijose. Ultragarsiniai valytuvai papuošalams, laikrodžiams, įrankiams, auto detalėms ir kt.“ (Video)
5069 3

Nuostabios kainos

Specialūs kuponai

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Rusai spėlioja, kad dronai galėjo atskristi iš Kazachstano. Aišku, didžiausi karo entuziastai norėtų, kad Kremlius paskelbtų naują „specialiąją karinę operaciją“ ir įsiveržtų į Kazachstaną. Tačiau yra ir manančių, kad ukrainiečiai tai galėtų daryti be Kazachstano žinios.

Vietiniai Tiumenės srityje skundžiasi mobilaus interneto sutrikimais. Gali būti, kad taip rusai bando apriboti dronų valdymo galimybes.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(19)
(0)
(19)

Komentarai ()

Susijusios žymos: