„Politico“: Ukrainos taikos susitarimas jau šią savaitę  ()

Amerikiečiai įsitikinę, jog Kyjivas priims siūlomas sąlygas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Baltieji rūmai ketina pristatyti naują taikos susitarimą, kuris, anot JAV pareigūnų, galėtų užbaigti karą Ukrainoje, praneša „Politico“. Leidinio teigimu, Donaldo Trumpo administracija tikisi, kad visos šalys artimiausiomis dienomis susitars dėl pagrindinio dokumento, skirto užbaigti karą.

Aukštas Baltųjų rūmų pareigūnas pareiškė, kad dokumentas gali būti patvirtintas iki mėnesio pabaigos, o galbūt ir anksčiau. Tačiau, kaip pažymi „Politico“, Ukraina ir JAV sąjungininkės Europoje nedalyvavo rengiant šį planą.

[EU+Kuponai] Būtinas daiktas turintiems automobilį ir mėgstantiems keliauti. Aukščiausios klasės dyzeliniai oro šildytuvai
6522 2

Nuostabiai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Tačiau dokumente neatskleidžiama, kokius sprendimus jame numatoma priimti dėl pagrindinių klausimų, įskaitant Rusijos armijos okupaciją Ukrainos teritorijoje, Ukrainos vaikų pagrobimą ir Ukrainos saugumo užtikrinimą.

Straipsnyje teigiama, kad Baltieji rūmai yra nusiteikia optimistiškai. Leidinys rašo, kad planas prezidentui Volodymyrui Zelenskiui galėtų būti pateiktas kaip jau paruoštas sprendimas. Vienas pareigūnas teigė, kad svarbiausia yra gauti Ukrainos sutikimą, o Europos partnerių nuomonės laikomos mažiau svarbiomis.

 

„Politico“ ekspertai pažymi, kad Vašingtonas remiasi Ukrainos pažeidžiamumu dėl korupcijos skandalų ir dabartine situacija fronto linijoje. Jie teigia, kad amerikiečiai įsitikinę, jog Kyjivas priims siūlomas sąlygas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(0)
(4)
(-4)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()