[ŽT] Baltarusijos kariai ruošiasi „tikriems šūviams“. Generolas atvirai  ()

Artimiausiu metu.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Baltarusijos raketininkai artimiausiu metu vėl vykdys kovinius šaudymus Rusijos teritorijoje. Tai patvirtino Baltarusijos ginkluotųjų pajėgų Generalinio štabo raketinių pajėgų ir artilerijos valdybos vadovas, generolas majoras Ruslanas Čechovas, pranešė karinis kanalas „VoenTV“.

[EU+Kuponai] Iki 10 kartų pigiau nei Lietuvoje! Aukščiausios klasės magnetinės gręžimo staklės. Paskutiniai vienetai („VEVOR D8860“, „VEVOR ZT-40H“)
5204 2 1

Mažiausios kainos šiais metais

Specialūs kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkinys

Labai ribotas kiekis

12 mėn. garantija

Išsamiau

Anot pareigūno, 2025 metais Baltarusijos kariai jau buvo atlikę raketų paleidimus Rusijos poligonuose. Šių pratybų tikslas – praktinis karių mokymas ir kovinio pasirengimo stiprinimas.

„Kompleksas „Polonez-M“ dirbo maksimaliu nuotoliu. Užduotys buvo įvykdytos sėkmingai“, – teigė Čechovas.

 

Generolas taip pat pabrėžė, kad artėjantys šaudymo pratybų etapai planuojami itin atsakingai – pasirengimas trunka mėnesius. Pasak jo, tarp kariškių vyksta net savotiška konkurencija – ne visi gauna leidimą vykti į Rusijos poligonus ir dalyvauti paleidimuose.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(10)
(27)
(-17)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()