F-35 ir „Tomahawk“: JAV ruošia atsaką Kremliui  ()

Vakarų žiniasklaida paviešino detales.



© stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=Y1PKUlXQ4b4

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vakarų žiniasklaida paviešino detales apie saugumo garantijas, kurias Vašingtonas svarsto suteikti Kyjivui. Pasak šaltinių, JAV planuojamas modelis primintų aljansus su Japonija ir Pietų Korėja bei numatytų galimybę tiesiogiai panaudoti karinę jėgą.

Leidinio „The Telegraph“ duomenimis, JAV administracija analizuoja saugumo garantijų projektą, kuris leistų panaudoti mirtiną karinę galią tuo atveju, jei Rusija pažeistų būsimą paliaubų režimą. Prieš šioms garantijoms įsigaliojant, pasak informuotų šaltinių, turėtų pradėti veikti speciali stebėjimo misija.

Vau! Šis dulkių siurblys robotas veikia netgi su AI, ir yra totaliai vertas įsigyti - pamiršite grindų valymo rūpesčius (MOVA P50 Pro Ultra APŽVALGA)
2537 4

Tai yra geriausias mano kada nors išbandytas dulkių siurblys-robotas, su eile pažangių AI funkcijų ir neįtikėtinų galimybių, kurios, tiesą pasakius, net nežinojau kad šiuo metu jau egzistuoja tokios rūšies gaminiuose.

Išsamiau

„Pirmiausia bus įkurta JAV vadovaujama paliaubų stebėjimo ir ginčų sprendimo misija. Jos tikslas – užkirsti kelią bet kokiai eskalacijai dar iki tol, kol ji peraugs į smurtinius veiksmus“, – rašoma publikacijoje.

Karinis atsakas: nuo naikintuvų iki sparnuotųjų raketų

Jei diplomatinės pastangos ir stebėjimo misija nepasiteisintų, Vašingtonas svarstytų sprendimą dėl vadinamosios „mirtinos jėgos“ panaudojimo naujos Rusijos invazijos atveju. Galimi scenarijai apimtų:

  • penktosios kartos naikintuvų F-35 panaudojimą;
  • sparnuotųjų raketų „Tomahawk“ smūgius;
  • kitas analogiškas ilgojo nuotolio sistemas, dislokuotas NATO šalių teritorijose.

 

Neįvardytų diplomatų teigimu, labiausiai tikėtinas tiesioginio įsikišimo variantas būtų plataus masto oro pajėgų operacija. Pabrėžiama, kad JAV kariniai veiksmai prasidėtų tik tuo atveju, jei atsakomybė už situacijos eskalaciją būtų aiškiai ir nedviprasmiškai priskirta Rusijai.

Teisinis statusas ir partnerių vaidmuo

 

Pasak šaltinių, Donaldo Trumpo administracija siekia, kad būsimas saugumo dokumentas būtų ratifikuotas JAV Senate. Tai suteiktų garantijoms tvirtą teisinį pagrindą ir užtikrintų jų ilgalaikį galiojimą.

Anksčiau JAV žiniasklaida taip pat skelbė, kad europinė saugumo plano dalis galėtų numatyti pajėgų dislokavimą Ukrainos teritorijoje neoficialiu NATO formatu. Vis dėlto šiuo metu JAV valdžia nėra oficialiai patvirtinusi jokių konkrečių saugumo garantijų parametrų – visa „The Telegraph“ paviešinta informacija remiasi vidiniais šaltiniais ir lieka neoficialių duomenų lygmenyje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(4)
(0)
(4)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: