JAV pajėgos užėmė rusų tanklaivį! Pasaulis ūžia, ką darė Kremliaus karo laivai (Foto, Video)  ()

Agentūra pažymi, kad incidentas gali dar labiau paaštrinti įtampą tarp Vašingtono ir Maskvos.



© nexta_tv (Ekrano nuotrauka) | https://x.com/nexta_tv/status/2008892185240801512

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

JAV pajėgos užėmė naftos tanklaivį „Marinera“ (anksčiau „Bella 1“), plaukiojantį su Rusijos vėliava ir siejamą su Venesuelos naftos siuntomis, praneša „Reuters“, remdamasi šaltiniais.

Operacija įvyko Atlanto vandenyne po daugiau nei dvi savaites trukusių persekiojimų.

Agentūros teigimu, sprendimas įlipti į laivą buvo priimtas po to, kai tanklaivis išplaukė iš JAV karinio jūrų laivyno blokados zonos prie Venesuelos krantų.

Anksčiau „Marinera“ įgula atsisakė leisti JAV pakrančių apsaugos tarnybai įlipti į laivą.

Laivo perėmimas buvo vykdomas iš oro: operacijoje dalyvavo „Boeing KC-135T Stratotanker“ degalų papildymo lėktuvas, jūrų patrulinis lėktuvas „Boeing P-8A Poseidon“ ir keli specialiosios misijos lėktuvai „Pilatus U-28A Draco“.

Vau! Šis dulkių siurblys robotas veikia netgi su AI, ir yra totaliai vertas įsigyti - pamiršite grindų valymo rūpesčius (MOVA P50 Pro Ultra APŽVALGA)
5312 4

Tai yra geriausias mano kada nors išbandytas dulkių siurblys-robotas, su eile pažangių AI funkcijų ir neįtikėtinų galimybių, kurios, tiesą pasakius, net nežinojau kad šiuo metu jau egzistuoja tokios rūšies gaminiuose.

Išsamiau

„Reuters“ šaltiniai teigia, kad Rusijos karo laivai ir povandeninis laivas veikė netoliese tanklaivio, tačiau nesiėmė jokių veiksmų.

Agentūra pažymi, kad incidentas gali dar labiau paaštrinti įtampą tarp Vašingtono ir Maskvos.

 

JAV Europos vadovybė patvirtino tanklaivio „Marinera“ sulaikymą.

 

„Laivas buvo sulaikytas Šiaurės Atlante pagal JAV federalinio teismo išduotą orderį“, – teigiama vadovybės pranešime.

Ji patvirtino, kad tanklaivis, anksčiau žinomas kaip „Bella-1“, buvo sulaikytas už JAV sankcijų režimo pažeidimą.

Persekiojimo metu laivas pakeitė savo jurisdikciją ir buvo perregistruotas po Rusijos vėliava.

Tačiau JAV valdžia teigia, kad pradinis įsakymas sustoti kapitonui buvo duotas prieš vėliavos pasikeitimą, todėl operacijos negalima laikyti išpuoliu prieš Rusijos laivą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(18)
(0)
(18)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: