Maskva dega! Labai svarbus objektas. Stogas dega atvira liepsna (Video) ()
Niekas nežino, kodėl, bet dega strateginis objektas.
© Ekrano nuotrauka
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Maskvoje dega „UEC-Salut“ gamykla. Pranešama, kad dūmų stulpas matomas ir už kilometro, stogas dega atvira liepsna. Ir niekas nežino, kodėl, nors internete keliamos įvairios versijos. Tuo metu, kai pastebėtas gaisras, dronai nebuvo stebimi. Taigi, gali būti, kad gaisrą sukėlė techninės priežastys.
🔥 A factory producing jet engines for aircraft and helicopters is on fire in Moscow. https://t.co/tnfLBSAnPZ pic.twitter.com/jo7eeDl6B7
— MAKS 25 🇺🇦👀 (@Maks_NAFO_FELLA) January 7, 2026
|
„UEC-Salut“ priklauso valstybinei „Rostec“ korporacijai. Įmonė gamina komponentus „Jak-130“ varikliams, visai „Suchoi“ linijai, Ka-52 ir Mi-28 sraigtasparniams. Be to, ten varikliai ir aptarnaujami, atnaujinami, gaminamos atsarginės dalys. Net nereikia sakyti, kad tai – strateginės reikšmės objektas.
Žinoma, gamykla didelė ir tai nebūtinai reiškia, kad dega vienas iš pagrindinių pastatų. Tačiau nuotaikos Rusijoje niūrios. Kiekvienas toks gaisras kelia klausimų dėl kitų gamyklų apsaugos. Juk naftos pramonės objektai dega kiekvieną savaitę, kas trukdo ukrainiečiams sudeginti ir vieną-kitą kitokią gamyklą?