„Šauti be jokių papildomų leidimų“: Hodgesas rėžė atvirai, kas laukia Vakarų pajėgų Ukrainoje  ()

Generolas Benas Hodgesas įspėja.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Buvęs JAV kariuomenės vadas Europoje nepalieka iliuzijų: be tvirto, matomo tarptautinių pajėgų buvimo, Rusija nedelsdama išbandys Vakarų kantrybę. Generolas Benas Hodgesas įspėja, kad tik reali jėga, o ne deklaracijos, gali sulaikyti Kremlių nuo tolimesnių provokacijų po galimų paliaubų Ukrainoje.

Pasak buvusio JAV kariuomenės vado Europoje Beno Hodgeso, kurį cituoja „The Guardian“, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos stabilizavimo pajėgos Ukrainoje turės atsiųsti tūkstančius karių, jei nori veiksmingai atgrasyti Rusiją nuo pokario paliaubų pažeidimo.

Karininkas teigia, kad siūlomos daugianacionalinės pajėgos, apie kurias Britanijos ir Prancūzijos lyderiai šią savaitę Paryžiuje kalbėjosi su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu, privalo būti pakankamai stiprios, kad galėtų atremti potencialias Kremliaus organizuojamas provokacijas.

Neįtikėtinai gera vaizdo kokybė: Ar konkurentai galės pasiūlyti ką nors geresnio? („Philips EVNIA 32M2N8900“ 4K UHD OLED žaidimų monitoriaus APŽVALGA)
11815

Trumpai tariant, nėra ką pridurti prie to, ką savo reklaminėje medžiagoje sako „EVNIA 32M2N8900“ 4K UHD OLED -žaidimų monitoriaus gamintojas. Šis daiktas yra neįtikėtinai geras. Daugiau apie jį skaitykite šioje apžvalgoje.

Išsamiau

„Norinčiųjų koalicija privalo turėti realią galią ir įsitraukimo taisykles, kurios leistų jai nedelsiant reaguoti į bet kokius pažeidimus. Negali būti taip, kad kapitonas turi skambinti į Paryžių ar Londoną, norėdamas sužinoti, ką daryti su rusų dronu“, – sakė jis.

Apsargos atsargos generolas pabrėžė, kad scenarijus, jog Rusija laikysis bet kokio susitarimo, yra nerealus. Jis priminė 2014–2022 metų laikotarpį, kai Rusija ne kartą pažeidė ankstesnes paliaubų linijas.

 

B. Hodgesas taip pat pažymėjo, kad Britanijos ir Prancūzijos kariai turės gebėti apsiginti nuo dronų ir kitų formų atakų, nes yra labai tikėtina, kad „Rusija nedelsdama patikrins jų gebėjimą reaguoti“.

Rusijos kariai, pridūrė buvęs generolas, „privalo pažiūrėti ten ir pasakyti, kad šie žmonės nusiteikę rimtai, o ne tiesiog sėdi kareivinėse kažkur netoli Lvivo“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(98)
(2)
(96)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()